друк

Ateitis Cup. «Динамо» U10 поступилося білоруській ФШМ «Мінськ» та посіло друге місце у групі (+ВІДЕО)

Після нетривалого відпочинку кияни провели другий матч проти білоруської ФШМ «Мінськ».

Відзначимо, що усі матчі турніру проходять у футбольному манежі «Sportima».

Нагадаємо, що перший поєдинок із литовською командою ТФА «Рітеріай» завершився для підопічних Володимира Анікєєва та Олександра Стужука перемогою 5:0. Суперник киян теж переміг у першій зустрічі ТФА «Рітеріай» 4:2.

Кияни з перших хвилин взялися до  справи, але при цьому самі пропустили контратаку суперника. А у наступній атаці білоруси і взагалі повели у рахунку, хитро розігравши штрафний удар. Українці тут же направили усі зусилля на те, щоб відігратися. Близькими до цього були Лозинський та Джежело, але одного разу нашому гравцю не вистачило влучності, а в іншому епізоді виручив воротар. Тим часом, біля протилежних воріт знову довелося вступати у гру Арутіну та нейтралізовувати загрозу, самовіддано кидаючись за м’ячем.

У другому таймі хороші нагоди зрівняти рахунок мали Чайка та Шамін, але натомість кияни пропустили самі. Із першим ударом впорався наш воротар, але після боротьби за м’яч мінчани усе ж таки змогли проштовхнути його у сітку – 0:2. Після стрімкої атаки динамівців на ударних позиціях опинялися Чайка і Бабчук, але влучити у площину воріт нашим хлопцям не вдавалося. Не пощастило і Вовченку, який намагався вразити ціль ударом справа. А з ще одним «пострілом» Чайки впорався голкіпер. А не задовго до фінального свистка ФШМ «Мінськ» забила третій м’яч після стрімкої контратаки.

У час, що залишився до фінального свистка, кияни один м’яч відіграли зусиллями Цибульського, але цього виявилося замало для перемоги.

Як підсумок, набравши три очки у двох матчах, підопічні Володимира Анікєєва та Олександра Стужука посіли друге місце в групі та продовжать боротьбу за 17-32 місця. Свій наступний матч на турнірі «Динамо» U10 проведе завтра проти команди, що посіла друге місце у групі «С» - це естонська «Флора» (Таллін). Початок зустрічі о 8.00.