ДЮФШ «Динамо»

друк

Артем ЯШКІН: «Манчестер Сіті» більше володів м'ячем, але ми були гострішими»

Наставник «Динамо» U13 Артем Яшкин прокоментував фінальну гру з англійським «Манчестер Сіті» та поділився враженнями від турніру Ateitis Cup-2019:

- Гра була цікавою, хлопці виконали все, про що ми домовлялися. «Манчестер Сіті» трохи більше володів перевагою, зокрема в контролі м'яча в процентному співвідношенні, проте ми грали гостріше, і у нас було більше моментів, які ми, на жаль, не реалізували. Самою грою я задоволений. Наприкінці першого тайму спрацювало відоме футбольне правило: не забили з вигідної позиції ми - і через хвилину пропустили випадковий гол зі стандарту. Більше у «МанСіті» стовідсоткових моментів не було. Загалом, гра була рівною. Якби ми забили першими, думаю, виграли б.

- На цьому турнірі ви зустрічалися з представниками різних футбольних шкіл. Чи був цей досвід корисний?

- У плані досвіду особливо корисною була якраз гра з англійцями. Школа «Манчестер Сіті» виділялася, інші ж команди дуже міцні, але однотипні.

- Які загалом залишилися враження від турніру?

- Змагання сподобалися. Звичайно, грати три матчі на день - це для дітей жорстоко, особливо, коли одна гра рано вранці, а інша - пізно ввечері. Та й багато переїздів було, а в іншому все добре.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ