ДЮФШ «Динамо»

друк

Арсеній ФІЛАТОВ: «Тренери сказали, що на полі повинна бути дисципліна»

Захисник «Динамо» U16 Арсеній Філатов був визнаний найкращим гравцем міжнародного турніру LFF Independence Cup 2019.

Після переможного фінального матчу над польською «Ягеллонією» динамівець поділився враженнями від матчу і турніру загалом:

- Фінал був дуже емоційним, ми підходили до вирішальної гри більш втомленими - це був п'ятий матч за три дні, навіть тренери в роздягальні це відзначили і підкреслили, що насамперед на полі має бути дисципліна. Якщо будемо її дотримуватися, досягнемо і результату.

- Цей поєдинок відрізнявся від зустрічі з поляками на груповому етапі?

- Звичайно. Тоді ми програли через те, що знали, що вже вийшли до півфіналу з першого місця, тому діяли трохи розхлябано, дали слабину і не сконцентрувалися як слід. Це, скоріше, було тренування з підвищеною відповідальністю. А сьогодні ми вже знали, як проти них краще грати. Тренери звернули нашу увагу на їхні слабкі сторони, та ми й самі пам'ятали, як вони діють. Наставники просили, щоб ми швидко розгортали гру, оскільки, вони більше насичують середину поля. Ми так і зробили, що призвело до голу в їхні ворота: я прийняв м'яч, віддав діагональ на Єременка, той прострілив, а Слесар замкнув - ось і вся атака.

- Після цього забитого м'яча свідомо віддали ініціативу супернику?

- Так, ми грали по рахунку, нам нікуди було поспішати, знали, що перевага у нас, тому просто «витягували» їх на свою половину поля, а там eже могли ловити їх на контратаках. Словом, просто грали спокійно

- Чи приємно отримати нагороду найкращому гравцю турніру?

- Звичайно, приємно. І несподівано. Якщо чесно, думав, що нагороду отримає Ігор Горбач, адже він забив чотири м'ячі на турнірі і всі його обведення були вдалими - він обігравав усіх суперників сам-на-сам, словом, був на висоті.

- Ти вже раніше отримував індивідуальні нагороди?

- Звичайно: і найкращому захиснику, і найкращому гравцю, і навіть найкращому нападнику (посміхається), але це було в дитинстві, зараз уже інший рівень.

- До Києва повертаєтеся з хорошим настроєм?

- Звичайно. Наш наступний турнір недалеко від Львова, тож у серпні у нас йде підготовча частина до старту сезону. Восени у нас починається чемпіонат України, де ми повинні будемо викладатися на всі 100%.

- Загалом турнір сподобався?

- Так, організація була дуже хорошою - на висоті. Не сподобалося лише, що доводилося вранці рано вставати - о 6.45, але нічого страшного (посміхається).

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ