ДЮФШ «Динамо»

друк

Академія «Aspire» в гостях у «Динамо»

Офіційна делегація відомої спортивної Академії «Aspire», яка базується в Катарі і вважається найбільшою і найбагатшою у світі, перебуває в гостях у «Динамо».

Очолив делегацію Файзел Фаді - відомий катарський футболіст і менеджер Академії, який разом зі своїми підопічними відвідав матч чемпіонату УПЛ на «Олімпійському» проти «Олімпіка». У рамках візиту у відповідь до України прибули юні футболісти трьох вікових груп, а також 28 фахівців персоналу. На НТБ «Динамо» в Віті-Литовській вони проводять тижневий навчально-тренувальний збір.

Загалом уже два з половиною роки діти працюють за методологією Академії «Атлетика» з Більбао, яку, в свою чергу, намагаються прищеплювати гравцям координатори Едуард Томоруа і Джонатан Кабанелас.

До 28 серпня юні катарці працюватимуть на полях бази «Динамо», де закладають фундамент фізичної підготовки на сезон, а також багато часу приділяють тактиці. Спарингів з однолітками з динамівської академії не заплановано.

Нагадаємо, що в лютому 13-річні і 14-річні динамівці брали участь у міжнародному турнірі в Катарі, де і вдалося налагодити дружні відносини і поділитися досвідом.

Фото: Оксана Васильєва

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ