"Динамо" U-11 обіграло "Манчестер Юнайтед" та стало переможцем "Murapol Cup"!

У польському місті Краків завершився міжнародний дитячий футбольний турнір Murapol Cup.

Павло ЧЕРЕДНІЧЕНКО: «Матчі «Динамо» і «Металіста» завжди містять в собі інтригу

Наставник «Динамо» U-13 Павло Чередніченко прокоментував перемогу своїх підопічних у другому матчі на міжнародному турнірі «Alfa Cup Albena 2019» над харківським «Металістом-1925» (4:2):

"Динамо" U-13 здобуло другу перемогу на "Alfa Cup Albena 2019"

У другий ігровий день на міжнародному турнірі "Alfa Cup Albena -2019", що проходить цими днями у болгарському місті Албена, "Динамо U-13 протистояла харківському "Металісту-1925".

"Динамо" U-11 на "Murapol Cup" вийшо з групи з другого місця.

У суботу, 15-го червня, у польському місті Краків стартував міжнародний дитячий футбольний турнір "Murapol Cup".

Павло ЧЕРЕДНІЧЕНКО: «З першої до останньої хвилини хлопці грали у свій, динамівський футбол»

Наставник «Динамо» U-13 Павло Чередніченко прокоментував старт своєї команди на міжнародному турнірі «Alfa Cup Albena 2019» і перемогу над криворізьким «Гірником»:

ДЮФЛУ. U14. Фінальний турнір. 2-й тур. «Скала» - «Динамо» - 0:1

У другому турі групового етапу фінального турніру ДЮФЛУ сезону 2018/2019 серед 14-річних зустрілися лідери групи - «Динамо» та стрийська «Скала».

«Динамо» U-10 - переможці турніру «Alfa Cup Albena 2019»!

З упевненою перемогою на турнірі «Alfa Cup Albena 2019» команд серед дітей та юнаків 2009, 2011, 2012 років народження з України, Болгарії та Литви, який проходив у місті Албена (Болгарія), у своїй віковій категорії повернулися динамівці 2009-го року народження.

"Динамо" U-11 зіграє на "Murapol Cup" у Польщі.

15-го червня у польському місті Краків стартує міжнародний дитячий футбольний турнір "Murapol Cup" серед команд U-11.

ДЮФЛУ. U14. ВОДЮСШ (Винниця) - Динамо (Київ) - 0:6

У першому турі групи Б фінальної частини ДЮФЛУ київське «Динамо» в селі Кочубіївка перемогло вінницький ВОДЮСШ із розгромним рахунком.

Вихованці ДЮФШ «Динамо» (Київ) дізналися суперників по фінальній частині чемпіонату України

Відбулося жеребкування фінальної частини Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ).