Динамо

друк

Віторіну АНТУНЕШ: «Коли граємо з «Шахтарем», усе по-особливому»

Напередодні п'ятничного матчу з донецьким «Шахтарем» «Динамо» провело планове тренування на полі клубної бази в Кончі-Заспі.

Після його завершення португальський захисник нашої команди Віторіну Антунеш розповів про підготовку до дербі:

- Усе добре, ми старанно готуємося до майбутнього матчу та готові битися з «Шахтарем». Ні для кого не секрет, що це один із найбільш важливих поєдинків для нас. Коли ми граємо з «гірниками», все по-іншому, ніж під час решти матчів, усе по-особливому. Усі в передчутті п'ятничної зустрічі, й, сподіваюся, нам вдасться перемогти.

- У вас є знайомі у складі «Шахтаря»? Уже обговорювали з ними майбутню гру?

- У мене багато друзів у цій команді, але про матч ми не спілкувалися. Це важлива зустріч для обох наших колективів, і, думаю, зараз не час щось говорити або обговорювати. Ми обов'язково поспілкуємося вже після того, як пролунає фінальний свисток.

- Різниця між «Динамо» та «Шахтарем» у 11 очок матиме якесь значення?

- Не думаю. Так, у «Шахтаря» на 11 очок більше, але єдине, про що ми думаємо на даний момент, – це про те, як досягти перемоги у цьому конкретному поєдинку, який відбудеться у п'ятницю, та показати хороший футбол. Усі знають: коли ти граєш проти «Шахтаря», все має особливе значення. Важливо сконцентруватися на самій грі та завоювати три очки.

- Вам комфортно грати за нової тактики «Динамо» у три центральних захисники? Вже звикли до неї?

- Мені подобається така схема, гадаю, вона йде нам на користь. В останніх чотирьох матчах ми здобули чотири перемоги – це максимальний показник, крім того, забили багато м'ячів, тож вона нас не підводить. Але мені не потрібно занадто багато про це думати, любити цю схему або не любити – якщо тренер нею задоволений, якщо мені в ній знаходиться місце на полі й така тактика дає результат, це найголовніше. Решта значення не має.

- Останнім часом багато забиває ваш партнер по команді Денис Гармаш – це також наслідок перебудувань?

- Сподіваюся, він продовжить забивати й надалі – це важливо як для самого Дениса, так і для всієї команди. Гармаш – хороший гравець, він багато працює й, як результат, багато забиває. Сподіваюся, «Шахтарю» він також заб'є один чи два м'ячі. До речі, у Дениса сьогодні День народження. Користуючись нагодою, хочу його привітати та побажати всього найкращого! Звичайно, перед тренуванням ми привітали його всім колективом, адже це особливий день для нього! Від команди подарували імениннику футболку з підписами всіх хлопців.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017