Динамо

друк

Віталій МИКОЛЕНКО: «До всіх лікарів ставлюся добре»

Пройшовши плановий медогляд у клініці «Борис», захисник «Динамо» Віталій Миколенк розповів про враження від відпустки та очікуваннях від першого зимового збору:

- Відпустку провів із друзями та батьками, їздив у гори кататися на санках. Перед Новим роком уже почав тренуватися, свято зустрів із друзями, а після цього вже цілеспрямовано працював за індивідуальною програмою. Не можу сказати, що вона дуже важка, але її потрібно виконати, адже там багато бігової роботи. Салати виходили в перші дні (посміхається).

Медобстеження? Усі ті самі кабінети та люди, уже всіх знаю. У мене зі здоров’ям наче все добре, тому всіх лікарів люблю, єдине – коли беруть кров, відвертаюся.

Напередодні вильоту на перший збір запасаюся силою волі, адже там доведеться працювати на межі своїх можливостей, через «не можу». Вважаю, трьох контрольних матчів на першому зборі цілком достатньо, адже на тренуваннях більше працюватимемо над силою та витривалістю. Гадаю, ближче до матчів із «Олімпіакосом» тренерський штаб озвучить нам завдання та установки.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ