Динамо

друк

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Повністю підтримуємо один одного та тренерський штаб»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський після матчу з «Арсенал-Київ» відповів на запитання журналістів:

- Ви самі бачили, у моменті з голом Циганкова не було положення поза грою, м’яч було забито чисто. Не можу взагалі зрозуміти, куди асистент арбітра дивився – йому начебто ніхто не заважав, і сонце не світило. Потрібно в нього запитати, погано, що арбітри не дають коментарів після гри, як тренери і футболісти. Вони мають відповідати за свої дії та розказати, чому вчинили так, а не інакше. Упевнений, він скаже: «Я не побачив». Але це не виправдання.

- А щодо червоних карток погоджуєтеся?

- Коли наша команда вже грала вдесятьох, і він вилучає другого гравця за фол у центрів поля... Такі  порушення є в кожній грі. Футболіст стрибає ззаду – це жовта картка, але не вилучення, це моя особиста думка. А перша червона картка, імовірніше, була справедливою. Але схожий момент був у Віті Циганкова у другому таймі, коли він обіграв суперника та виходив сам на сам, а йому стрибають в обличчя... За це також можна вилучати, як за фол останньої надії. Повторюся, у кожній грі можна знайти такі моменти.

- У «Динамо» після неприємного періоду розпочався вдалий. Як відчуваєте, чи команда потроху виходить із кризи?

- У нас була криза в результаті невезіння і того, що пропускали на останніх хвилинах. На тренуваннях ми стараємося працювати, повністю підтримуємо тренерський штаб та один одного, якщо щось не виходить.

- Що можете сказати про виконавську майстерність Дуелунда, який сьогодні забив свій перший м’яч за «Динамо», та його адаптацію в команді?

- Він поки що не повністю адаптувався, тому що не одразу розуміє все, що вимагає тренерський штаб, тож йому потрібно ще трохи часу. Молодець, що забив, на тренуваннях Міккель старається, помітно, що це футболіст хорошого рівня.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ