Динамо

друк

Сергій РЕБРОВ: « Гол змусив оговтатися нас, футболісти почали грати з підвищеною відповідальністю»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера київського «Динамо» Сергія Реброва після виїзного матчу з луцькою «Волинню» (1:4):

- Спочатку я би хотів подякувати нашим уболівальникам, які, незважаючи на те, що матч проходив за порожніх трибун, прийшли підтримати нас до готелю. Напевно, це додало якийсь стимул хлопцям. Те ж саме було й за межами стадіону - хлопці після гри пішли подякувати їм. Це дуже важливо. У Луцьку завжди хороша підтримка вболівальників, і нам завжди приємно грати у цьому місті. Стосовно гри можу сказати, що пропущений гол був важливий для нас. Завжди непросто проводити матчі чемпіонату після Ліги чемпіонів. Гол змусив оговтатися нас, футболісти почали грати з підвищеною відповідальністю та віддавалися на полі на 100%. Ми створили достатньо моментів і, думаю, рахунок по грі.

- Непросто налаштовуватися на матч чемпіонату України після Ліги чемпіонів. А після чемпіонату на Кубок України проти першолігової команди?

- Проблема може бути де завгодно, в будь-якому турнірі. Буде ротація, ті футболісти, які не отримували достатньо ігрової практики в основному складі, мають доводити свою конкурентоспроможність, виходячи на поле. Я не можу сказати, скільки гравців буде відпочивати - завтра подивимося, хто в якому стані. У такому ритмі грати непросто. Так, усі в Європі грають, але, наприклад, стосовно сьогоднішнього матчу ми просили «Волинь» зіграти в неділю, все ж таки, два дні тому ми грали в Лізі чемпіонів, у нас був переліт. «Волинь» же не грала на Кубок. Але вони категорично відмовилися, не знаю, з якої причини. Звичайно, нам довелося погодитися грати в суботу. Але, думаю, зараз у нас такий чемпіонат, де команди мають допомагати одна одній. Ми не просимо переносити матч, а просто посунути лише на один день, щоб хлопці трохи відновилися. Я радий, що сьогодні хлопці виклалися та показали, що ми можемо грати через два дні на третій.

- Оформити хет-трик Мораесу допомогла пауза?

- Та він нічого не пропустив. Це добре, коли в команді є конкуренція на позиції. Бесєдін добре себе проявляє, забиває м'ячі Мораес, тренер та команда від цього лише виграють.

* фото А.Лукацький

www.fcdynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017