• 12 січ 2018
  • 18:08

Руслан РОТАНЬ: «Не хочу багато говорити, буду все доводити на справі» (+ВІДЕО)

Підписавши контракт із «Динамо», півзахисник Руслан Ротань поділився своїми емоціями від повернення до столичного клубу і відповів на питання про свій перехід:

- Мені дуже приємно знову бути в такому великому клубі. Не хочу багато говорити - краще покажу ділом на футбольному полі. Буду намагатися принести користь «Динамо» і вирішити поставлені завдання, що від мене і потрібно. Сподіваюся, усе вийде, і всі залишаться задоволені.

- Останні півроку ви виступали за чеську «Славію», які враження залишилися від цього періоду?

- Досвід завжди корисний, тим паче, що це була інша країна з іншим менталітетом. Але завжди тягне на батьківщину, хочеться бути вдома. «Динамо» - клуб, який не потребує гучних епітетів, я дуже щасливий і радий бути тут. Сподіваюся показати гру, яка буде радувати вболівальників.

- У вас уже була розмова з головним тренером Олександром Хацкевичем? Що обговорювали?

- Конкретні вимоги, думаю, ми обговоримо вже безпосередньо на зборах. А поки у нас була більш загальна бесіда. Мені дуже приємно, що мене бачать у команді, що тренер хотів, щоб цей перехід відбувся. Безумовно, це додає мені мотивації - відчуваю велике бажання доводити право на місце у складі і старатися на полі.

- Коли ви вперше прийшли до «Динамо», вам було 24 роки, зараз ви – набагато досвідченіший гравець. Які зміни у вас, вашій позиції на полі, чемпіонаті України відбулися за цей час?

- У першу чергу, змінився я сам. Є прислів'я: «Вік живи - вік учись», ось і я хочу прогресувати, працювати і бути корисним. Що стосується амплуа, я готовий грати на будь-якій позиції, де буду корисний і зможу принести користь команді. У цьому плані великої різниці для мене немає.

- Ви вже вибрали номер, під яким хотіли б грати?

- Мені б хотілося взяти №17, сподіваюся, він принесе мені удачу.

Copyright © FC Dynamo Kyiv