Динамо

друк

Перше тренування після відпустки

Увечері понеділка, 19 червня, футболісти київського «Динамо» провели на своїй заміській базі в Кончі-Заспі перше тренування після літньої відпустки.

Динамівці зібралися на перше заняття в кількості 18-ти футболістів – чотири воротарі та 14 польових гравців. Інші, серед яких гравці збірних та легіонери (за виключенням Александара Пантича, який разом із усіма почав підготовку на базі в Кончі-Заспі), приєднаються до команди або безпосередньо перед вильотом на тренувальний збір, що пройде в Австрії, або вже на тірольській землі.

Одна група футболістів виходила на смарагдовий газон тренувального поля в Кончі-Заспі, яке вже скучило за ногами динамівців, з почуттям виконаного боргу, пройшовши зранку плановий медичний огляд, який засвідчив повний гаразд з їхнім здоров’ям після відпустки. На іншу групу гравців, які будуть у розпорядженні тренерського штабу в Києві до відльоту на тренувальний збір, похід до лікарів чекає завтра.

Відзначимо, що перше заняття в новій для себе ролі головного тренера «Динамо» провів Олександр Хацкевич. Для Олега Лужного не вперше входити до тренерського штабу першої команди «біло-синіх» (свого часу Олег Романович був асистентом у Юрія Сьоміна – прим.), а от для Максима Шацьких це дебютний досвід роботи з дорослою командою – до цього він був тренером у ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського та працював із командою U-19. Так само продовжить працювати з воротарями, як і за попередніх тренерів, Михайло Михайлов.

Загалом, перше після відпустки заняття не несло якогось навантаження. Футболісти в чудовому гуморі пробіглися навколо поля, виконали вправи на стретчинг та стабілізацію, а також трошки попрацювали із м’ячами.

У режимі одно- та дворазових занять «біло-сині» займатимуться до 25-го червня включно, а 26-го зранку вилетять до Австрії, де на них чекатиме основна робота в рамках підготовки до старту сезону.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017