Динамо

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Завтра динамівці не будуть шкодувати ні себе, ні суперника»

Напередодні принципового протистояння з донецьким «Шахтарем» наставник «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про підготовку команди до недільного поєдинку:

- У п'ятницю команда зібралася на базі. Хто грав в матчі з «Янг Бойз», цими днями відновлювався - зараз наш режим роботи спрямований саме на це. Головне - підготувати їх фізично і психологічно.

- В якому настрої перебуває команда після матчу Ліги Європи в четвер?

- У роздягальні після гри було відчуття незадоволеності - не самою грою, а результатом. Адже, якби ми перемогли, могли вже вирішити питання виходу у весняну частину Ліги Європи. На жаль, не вийшло, тому хлопці були емоційно пригнічені. Але стратегія турніру має бути присутня, вони повинні розуміти, що ми лідери, і нам достатньо ще однієї перемоги в трьох матчах, щоб вирішити задачу. Але це був інший турнір, і вже з учорашнього дня ми готуємося до «Шахтаря», і з кожним днем ​​настрій поліпшується.

- Чи доводиться вам додатково мотивувати гравців?

- Ні. Звичайно, ми сьогодні нагадаємо сильні сторони гри команди суперника, а також те, де у них є проблеми - це буде візуальна картинка. А в плані настрою, думаю, завтра хлопці не будуть шкодувати ні себе, ні суперника. Ми принципові суперники вже протягом довгого часу, тому, впевнений, в плані настрою і бажання боротися завтра ніяких проблем не буде.

- У першому колі ви вже перемагали «Шахтар» в Харкові. Напевно, вже визначилися з планами на гру?

- Повторюся, у нас сьогоднішній день ще присвячений відновленню. Завтра після проходження медичного контролю ми вже визначимося і зі стратегією на гру, і зі складом.

- У команді є травмовані гравці - це Сидорчук, Віда, Хачеріді, Циганков. Хтось із них зможе зіграти завтра?

- Звичайно, хотілося б розраховувати на них всіх, але з цих чотирьох гравців лише Хачеріді з учорашнього дня працює в загальній групі. Подивимося на нього ще на сьогоднішньому тренуванні. Сподіваюся, Женя підійде до гри здоровим, як ментально, так і фізично.

Віда вчора вже був на базі, йому наклали 10 швів, Домагой рветься в бій, на тренування. Це гарне бажання і прагнення, але подивимося. А Сидорчук в понеділок летить на медобстеження до Барселони, після чого вже буде відома ступінь складності його травми.

- «Шахтар» свій єврокубковий матч провів у вівторок, «Динамо» - в четвер. Як це позначиться на підготовці?

- Питання повноцінного відновлення гравців головне і для нас, і для футболістів, і для клубного медперсоала, який робить все можливе. Але ми граємо в такому графіку, і хлопцям такий режим добре знайомий. Все одно все покаже завтрашня гра.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ