Динамо

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «У молодих гравців багато бажання»

Наставник «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про підготовку команди до наступного матчу з «Зіркою» та про те, чим команда займається під час паузи, пов'язаною з матчами збірних:

- У четвер ми зібралися разом з молодіжною командою. У хлопців, які через травми не потрапили до збірних, індивідуальна програма. У суботу о 13.00 на базі проведемо товариську зустріч з командою-переможцем Ліги АТО. Потім будемо чекати повернення збірників, і з понеділка почнемо цілеспрямовано готуватися до поєдинку з «Зіркою».

- Наскільки важливо займатися з першою командою для гравців молодіжного складу?

- Звичайно, дуже важливо. Працюючи разом з тими ж Морозюком, Мораесом, хлопці відчувають зовсім інші швидкості, десь не встигають, оскільки і рух, і мислення у гравців з основи вище. Такі тренування якраз і потрібні для того, щоб молодь розуміла, що на футбольному полі все потрібно робити швидше - думати і виконувати.

- Ви задоволені роботою резервістів на тренуваннях?

- У них бажання багато, а ось думки на футбольному полі хотілося б побільше.

- З огляду на щільний графік матчів останнім часом, ця пауза позитивно вплине на футболістів?

- В такому графіку ми працюємо вже протягом трьох місяців. З ігрового ритму велика частина футболістів першої команди не випадає, оскільки вони роз'їхалися по своїх збірних командах. В нашій ситуації така пауза потрібна, перш за все, для того, щоб привести себе в оптимальний фізичний стан і бути готовим до подальших поєдинків. Наступний місяць також нічим не буде відрізнятися від трьох попередніх.

- Чи збираєтеся сьогодні дивитися матч молодіжної збірної України, у складі якої виступають і динамівці?

- Подумаємо про це з Олегом Лужним. Хтось із нас на стадіоні буде. А хлопців я добре знаю. Дай бог, щоб вони сьогодні вийшли на поле і перемогли.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ