Динамо

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Очікував більшої активності у нападі від суперника»

Головний тренер «Динамо» прокоментував перемогу (1:0) над «Олександрією» у 5 турі УПЛ.

- Ми повністю контролювали хід гри. Освіжили центральну зону двома опорними півзахисниками. Намагалися накривати опонентів одразу після втрати м’яча і це вдавалося, як у другому, так і в першому таймі. Я очікував, що команда суперника буде більш активна. Склалося враження, що вони сьогодні мали лише завдання не програти. Так, в кінці була певна навала, був момент у них небезпечний, але добре зіграв Бойко. Наші футболісти були готові до всього.

Найголовніше, що ми не збилися на навалу, у свою чергу. Шукали ширину, виконували передачі за спини, підбирали, пробивали після цих підбирань. Нарешті забив Віктор Циганков, із чим я його і вітаю.

Нам потрібно було наситити центральну зону, і наші гравці загалом упоралися. Можливо, Андрієвський дещо занизько опускався, але для нього сьогоднішні функції під Бєсєдіним були новими. Однак, те, як зіграла трійка наших опорників – цього вистачило для перемоги.

Шапаренко? Він із нами працює. Він лише через ігри в дублі може повернутися в першу команду. У центральній зоні досить велика конкуренція. Я сьогодні з ним говорив. Тільки через роботу, через терпіння. Йому слід бути готовим у будь-який момент вийти на поле і показати свій рівень.

Роль Русина у гольовій атаці? Насамперед поборовся Віктор Циганков, вирвав м’яч. Але так, і Русин витягнув захисника за собою, зіграв на команду.

 

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ