Динамо

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Футболісти скучили один за одним і за роботою»

Після першого тренування в якості головного тренера київського «Динамо» наставник нашої команди Олександр Хацкевич розповів, як пройшло перше заняття і в якому стані гравці повернулися з відпустки:

- Звичайно, мені приємно повернутися й, загалом, працювати в такому клубі. Не лише я радий, але і Олег Романович Лужний, і Максим Олександрович Шацьких. Зараз емоції лише позитивні, а в подальшому все залежатиме лише від нас та від того, як хлопці будуть сприймати ті вимоги, які ми будемо ставити перед ними.

- Як пройшло перше тренування? Як команда сприйняла новий тренерський штаб?

- Найголовніше - з посмішкою, те, що настрій у всіх хлопців гарний, уже радує. Майже всіх, хто сьогодні брав участь у тренуванні, я знаю, як і вони мене. Важливіше те, як вони будуть сприймати вимоги. Я команді сказав, що вже від сьогоднішнього дня в нас почалася підготовка до сезону, у вівторок ми також працюємо в одноразовому режимі, а вже починаючи з середи й аж до неділі, дня вильоту на збір до Австрії, будемо проводити дворазові тренування.

- З якими емоціями динамівці приступили до тренування?

- Видно, що футболісти скучили один за одним і за роботою. Але після заняття вже не в усіх був такий же веселий настрій, як до нього (посміхається). Загалом, сьогоднішня робота проходила в хорошій атмосфері, що не може не радувати.

- Чи всі ваші підопічні здорові? На всіх можете розраховувати?

- У тих футболістів, які сьогодні проходили медогляд, жодних обмежень по роботі в загальній групі немає, як і немає ні в кого проблем із зайвою вагою, хіба що незначні.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017