Динамо

друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «До перерви не вистачало контролю м’яча, а у другому таймі грали за рахунком»

Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича після матчу чемпіоната України «Маріуполь» - «Динамо» (0:2):

- Вітаю нашу команду та уболівальників з перемогою. Був важкий матч, вже третій за тиждень, також непростий переїзд до Маріуполя. У першому таймі не вистачало не сказав би, що свіжості, а скоріше, контролю м’яча. Є регламент: хоча б за годину до початку матчу поливати газон. На такому повільному полі важко грати. «Маріуполь» використовував довгі передачі за спину. У другому таймі, коли поле стало трохи швидшим, грали за рахунком, провели три хороші контратаки, з яких мали вичавити хоча б один гол. Але після перерви надійніше зіграли в обороні.

- Прокоментуйте вихід на поле Смирного вперше в сезоні. Це повязано з тим, що він добре грає за молодіжну команду, чи ви були незадоволені грою Морозюка?

- Коля вже ледве стояв на ногах. Потрібно було випустити свіжого та швидкісного футболіста.

- Коли очікувати появу у складі «Динамо» Дуелунда?

- Вас турбує його доля? Сьогодні усі заміни були по позиціям та по грі. В Міккеля ще буде час, щоб виходити на поле у стартовому складі, словом, у нього ще усе попереду.

- Що біля лави запасних казав Лужному Кадар, активно жестикулюючи?

- Тамаш показав, що Буяльський досить високо піднімався підчас наших атак, і утворювалася вільна зона для переходу «Маріуполя» із оборони в атаку. Він висловив своє бачення, і ми передали Буяльському, щоб він грав трохи нижче.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ