Динамо

друк

Олег ГУСЄВ: «Вірю в перемогу «Динамо» над «Шахтарем»

Легендарний гравець київського «Динамо», а нині помічник старшого тренера «Динамо» U21 Олег Гусєв, поділився очікуваннями від домашніх ігор «біло-синіх» із «Шахтарем» та «Брюгге».

Матчі між «Динамо» і «Шахтарем» завжди мали особливий статус. І 10 років тому, і зараз це український футбол вищого рівня. Гра з «гірниками», що запам'яталася мені найбільше - це «Золотий матч» 2006-го року, коли долю всього чемпіонату вирішував один поєдинок. Там було загострення пристрастей і емоцій. На жаль, тоді програли. А так, усі матчі з «Шахтарем», які навіть не вирішували нічого, проходили з боротьбою і вилученнями.

Сподобався останній поєдинок між «Динамо» і «Шахтарем» у рамках Суперкубка України. Головне, що ми виграли. Сподіваюся, що й у суботу здобудемо позитивний результат. Якби обіграли «Брюгге» на виїзді, був би інший емоційний фон. Але багато хлопців уже досвідчені. Сподіваюся, динамівці навчилися перелаштовуватися з Єврокубків на чемпіонат і вийдуть із настроєм на перемогу. Усі прагнемо до чемпіонства в новому сезоні і працюємо над цим.

Вірю в перемогу «Динамо» над «Шахтарем», і в те, що команда пройде до наступного етапу Ліги чемпіонів. Гра з «Брюгге» буде при рідних трибунах, прийде велика кількість уболівальників, які будуть надихати динамівців. У бельгійців нічого надприродного не побачив. Ця команда по зубах «Динамо». Все залежить від наших футболістів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ