Динамо

друк

Микола МОРОЗЮК: «Будемо битися за перемогу і залишимо на полі останні сили»

Захисник «Динамо» Микола Морозюк напередодні матчу з «Шахтарем» розповів, в якому стані та настрої колектив підходить до важливого поєдинку:

- Зараз ми відновлюємося після минулого матчу з «Янг Бойз». Головне - відновити сили і фізично, і психологічно. Настрій бойовий, на «Шахтар» нас додатково мотивувати і налаштовувати не потрібно. Всі прекрасно розуміють, що це за суперник, і що за гра. У нас попереду ще є доба на відпочинок і підготовку. Працюємо в звичайному режимі.

- Ви на тренуваннях додатково відпрацьовуєте свої фірмові удари зі штрафних перед матчем з «Шахтарем»?

- Ще не було часу (посміхається), може, сьогодні вдасться, якщо тренери дадуть на це час...

- «Шахтар» вже розбирали? На чому акцентував увагу тренерський штаб?

- Сьогодні якраз будемо цим займатися на теоретичному занятті. Крім того, самі дивимося багато матчів. Думаю, тренер розповість нам більш детально, як грати і що робити в тій чи іншій ситуації.

- У домашньому матчі має бути легше, ніж на виїзді?

- Такі матчі завжди непередбачувані, як і сам футбол. У тому, що завтра суперник буде сильним, а гра важкою - більше, ніж упевнений. Звичайно, кожен захоче перемогти. Будемо битися за цю перемогу і, дай бог, здобудемо три очки.

- Що для вас, як для вихованця «Динамо», матч з «Шахтарем»?

- Кожен такий матч, як останній. Цей суперник є найголовнішим подразником. Не важливо, є сили чи ні, але ти повинен витягувати всі внутрішні резерви назовні, і залишити на футбольному полі останнє, що у тебе є заради перемоги, якої ми всі прагнемо. Власне, це і є те, заради чого ти виходиш на футбольне поле. У даній ситуації «Шахтар» - суперник, який злить найбільше.

- В останніх матчах «Динамо» вимушено використовує різні поєднання в захисті. Як ставитеся до цих змін?

- Напевно, не лише у лінії оборони, а й взагалі завжди, коли гравці міняються, вони не так бездоганно відчувають один одного. Це не зовсім нормально, але ми працюємо в різних поєднаннях і на тренуваннях, і в іграх. Ситуація така, яка вона є, і до неділі вже не зміниться. Тож головне - кожному показувати свій максимум на полі і добре робити свою справу.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ