Динамо

друк

Міккель ДУЕЛУНД: «Пишаюся бути частиною цієї команди»

Матч із командою «Арсенал-Київ» став особливим для датського новачка «Динамо» Міккеля Дуелунда, який вийшов у стартовому складі та відзначився дебютним голом.

Він став єдиним у матчі та приніс перемогу номінальним гостям. Після гри він поділився своїми враженнями:

- Якщо чесно, я ніколи не думаю наперед, як складеться той чи інший поєдинок. Я людина нова і в «Динамо», і в українському чемпіонаті, лише вчуся та звикаю. Але можу сказати, що це одна з найжорсткіших ігор, у яких я брав участь. Двоє наших гравців отримали червоні картки, тренера було вилучено. Нас били знову і знову, але ми трималися до останнього та вистояли, здобувши три очки – це найголовніше.

- Перший гол судді не зарахували, хоча він був забитий за правилами?

- Так, ми щойно подивилися відеоповтор у роздягальні. Троє гравців суперника були ближчими до свого воротаря, ніж наш футболіст – та на офсайд навіть і не схоже, арбітри мали це бачити. Та незважаючи на це, ми все одно перемогли.

- Що відчуваєте, забивши перший гол за «Динамо»?

- Величезне задоволення, мені дуже приємно відзначитися та не лише відкрити рахунок моїм забитим м’ячам, а й допомогти команді перемогти. Тож почуваюся чудово!

- Чи звикли ви до оборонної моделі сьогоднішнього суперника «Динамо»?

- Незважаючи на те, що ми грали вдев’ятьох, ми продовжували старатися, битися. Це свідчить про те, скільки енергії та сміливості є у нашої команди. Нам довелося опускатися нижче до своїх воріт, особливо після другого вилучення, але ми вистояли. Я пишаюся бути частиною цієї команди.

- Яка ваша думка про наступного суперника «Динамо» - чеський «Яблонець»?

- Це хороша команда, фізично сильна. Зараз нам потрібно відпочити та добре підготуватися до виїзного матчу, чим і займемося вже з завтрашнього дня.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ