Динамо

друк

Ігор СУРКІС: «Коли за хорошої гри залітають ще й красиві м'ячі – це вдвічі приємніше»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс після першого матчу зі швейцарським «Янг-Бойз» поділився своєю думкою про поєдинок:

- У нас відбуваються певні зміни – над ними працює Олександр Хацкевич та його тренерський штаб. Ви самі їх бачите: це хороша оборона та перехід від захисту до атаки. Якщо пропустили, значить, ще є над чим працювати. Замість того, щоб забити ще 2-3 м'ячі у другому таймі, коли з'явився вільний простір біля воріт суперника, ми самі пропустили необов'язковий гол. Звісно, виникло хвилювання, оскільки їхати на виїзний поєдинок із запасом у один або два м'ячі – це велика різниця, тим паче, доведеться грати на штучному полі. У нас у якості прикладу є торішня історія «Шахтаря», коли він удома виграв 2:0, створивши купу моментів, а в підсумку не пройшов далі.

Ми маємо дивитися на свою гру, готуватися й бути сконцентрованими в матчі-відповіді з першої до останньої хвилини. Можливо, цей пропущений м'яч стане зайвим нагадуванням нашим хлопцям про те, що не можна розслаблятися. Віримо в нашу команду й у те, що вона пройде до наступного етапу Ліги чемпіонів.

- Чи можна сказати, що два матчі проти «Шахтаря», хоча й виявилися різними за змістом, але привели команду в потрібний ігровий тонус?

- Звичайно, входити в чемпіонат дуже складно, тим паче, що був повністю змінений тренувальний процес. Таких фізичних навантажень, які хлопці отримали на цьому зборі, раніше у них не було. Але якщо команда хоче грати у швидкий, силовий футбол, звісно, вона має отримувати ці навантаження. Неможливо чудово відіграти 50-60 хвилин, а потім задихнутися. Команда має грати з першої до останньої хвилини, що у сьогоднішньому матчі вона й продемонструвала, забивши м'яч у компенсований час. Для цього потрібно було знайти внутрішні резерви, бути морально стійкими та не розгубитися. Зрештою, цей гол може виявитися вирішальним.

- Пас Ярмоленка на Мбокані, після якого Дьємерсі забив п'яткою, напевно, став справжньою окрасою матчу, й буде оцінений на трансферному ринку?

- Гол Мбокані п'яткою – це чудово, й це те, що подобається вболівальникам. Але для мене головне – результат, а п'яткою він заб'є або іншою частиною тіла... Важливо, щоб у підсумку м'яч був у воротах. Звичайно, коли за хорошої грі залітають ще й красиві м'ячі – це вдвічі приємніше.

- За яких умов ви готові відпустити Ярмоленка?

- Це питання у нас виникає протягом останніх трьох років. Я би не хотів сьогодні на нього відповідати, не маючи конкретної пропозиції. Якщо вона надійде до клубу, я її розгляну, Андрій буде про це знати, й якщо всі три сторони влаштують умови, я Ярмоленка відпущу, я йому це обіцяв. Хоча розумію, що на даний момент він є повноцінним капітаном команди та провідним гравцем, який веде за собою колектив. Тому, звісно, я би хотів, щоб Андрій залишився. Але, повторюся, якщо пропозиція надійде, я нічого не зможу зробити – я йому дав слово, що відпущу.

- Метаморфози в команді Хацкевича тривають?

- Змінюється структура гри команди, потрібна зіграність і такі перемоги, як сьогодні, які додадуть віри в себе, в тренера, в те, що вони перебувають на правильному шляху. Якщо це буде присутнім, команда з кожною грою буде прогресувати та дарувати радість уболівальникам, перш за все, у вигляді результату та красивої гри.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017