Динамо

друк

Ігор СУРКІС: «Хотілося б, щоб новачки адаптувалися швидше»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від товариського матчу із командою «Арсенал-Київ» та відповів на актуальні запитання про окремих гравців та клубні справи:

- Вітаю «Арсенал-Київ» із перемогою, мабуть, вона їм була потрібніша, ніж нам. Грозний щойно прийшов у команду, знайомиться із футболістами та намагається створити колектив, який складатиме гідну конкуренцію клубам Прем’єр-ліги. Ми за футбол, у якому б команди були не лише для присутності, а для боротьби з усіма супротивниками. Нам було важко грати з «Арсеналом-Київ» і у чемпіонаті під час «київського дербі», і сьогодні. Бажаю В’ячеславу Грозному, щоб у нього усе вийшло, щоб він створив боєздатну команду, другу у Києві, на яку ходили б глядачі та заповнювали трибуни нашого чудового стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського.

- Після призначення головним тренером команди «Арсенал-Київ» Вячеслав Грозний пообіцяв, що під його керівництвом орендовані гравці нашого клубу Оріховський, Дубінчак та Алєксєєв стануть гравцями основи «Динамо». Як прокоментуєте його слова?

- Знаючи Грозного, можу сказати, що він слів на вітер не кидає. Якщо ви пам’ятаєте, схожа ситуація була і з Буяльським, В’ячеслав Вікторович вміє працювати із молоддю. Якщо він так сказав, думаю, він бачить у цих гравцях потенціал, і цілком можливо, що вони повернуться до «Динамо».

- Сьогодні ми побачили Буено у якості центрфорварда, як оціните його гру на цій позиції?

- Мені важко сказати, це тренерському штабу видніше, як і те, де краще використовувати футболістів. Мабуть, на цій позиції йому незвично грати, але сьогодні бракувало форвардів, тому Хацкевич пробує, експериментує, лише у таких матчах можна зрозуміти, чи здатен він грати на вістрі.

- Ви побачили у справі найближчий резерв, чи могли б виділити когось із гравців?

- Я б не хотів цього робити, хлопці старалися. Є індивідуально сильні футболісти, вони зіграли на своєму рівні, але говорити, чи готові вони грати у Прем’єр-лізі, може лише тренерський штаб.

- У чемпіонаті України триває переможна серія «Динамо», що потрібно зробити, щоб перенести цей успіх і на єврокубкові поєдинки?

- Поки що ми відстаємо від нашого головного конкурента на два очки, тому я б говорив не про вдалі серії, а про те, щопотрібно покращити якість гри, щоб у Лізі Європи демонструвати футбол, який подобатиметься уболівальникам та даватиме результат. У футболі усе забувається, крім нього. Але, повторюся, при цьому футбол має бути хорошої якості.

- Чи задоволені ви рівнем адаптації новачків?

- Звісно, мені хотілося б, щоб вони скоріше адаптувалися та почали допомагати команді, особливо у той період, коли у гравців є травми. Було б добре, якби вони могли повноцінно замінити тих же Вербича, Буяльського, Бєсєдіна, який у вівторок їде на консультацію. Повторюся, хотілося б, щоб вони швидше влилися у колектив, щоб не страждала якість гри.

- Нещодавно було відремонтовано дах клубного манежу та відкрито новий корпус ДЮФШ на Нивках, які ваші подальші плани щодо розвитку інфраструктури?

- Ми увесь час її удосконалюємо, не можемо стояти на місці, адже ті ж поля зношуються, ми маємо підтримувати їхню належну якість. Ви бачите, що, незважаючи на те, що надворі осінь, усі наші поля в ідеальному стані. Плануємо реконструювати нашу стару базу, щоб велика кількість гравців, які випускаються зі школи, могла жити та працювати у комфортних умовах. На це потрібен певний час. Ми тримали цю будівлю як ретро-базу, але прийшов її час. Незважаючи на те, що основна база для першої команди у нас велика, гравцям основи прийшлося потіснитися для футболістів U-21. А раніше взагалі було неможливо, щоб молодь жила разом з головною командою, але зараз це цілком нормально, адже резервісти вже наступають на п’яти, вони мають переймати та вбирати в себе динамівський дух, жити разом та бути одією дружною сім’єю.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ