Динамо

друк

Ігор ХАРАТІН: «Дебют за першу команду – велика подія в житті»

Останній матч чемпіонату України проти луганської «Зорі» став особливим для півзахисника молодіжної команди «Динамо» Ігоря Харатіна.

На 79-й хвилині поєдинку він вийшов на заміну замість Юнеса Беланди, дебютувавши в першій команді «біло-синіх». Після гри опорний півзахисник поділився враженнями від своїх перших хвилин у футболці головної динамівської команди:

- Думаю, для кожного футболіста дебют за першу команду – це велика подія в житті, я дуже на нього чекав, і, нарешті, цей день настав.

- Коли дізналися, що потрапите до заявки?

- Вранці перед грою. Я ще до збірної U-19 встигнув поїхати, ми зіграли товариський матч проти збірної Угорщини. Потім повернувся до клубу.

- Яку установку давав вам Сергій Ребров перед виходом на поле?

- Сказав грати в центрі поля, намагатися контролювати м'яча, не бити аби куди й довести матч до логічного завершення.

- Ви діяли на звичній позиції? Тобто, жодних особливих обов'язків у вас не було?

- Так, тренери якраз і просили мене робити те, що вмію, виконувати мої звичні обов'язки.

- Наскільки легко було увійти у гру з лави запасних?

- Насправді, доволі легко, адже всі гравці дуже високого рівня. Коли з тобою грають сильні партнери, то й самому грати значно легше. Всі хлопці мене підтримали, підбадьорювали, я їм за це дуже вдячний.

- Яке враження справила на вас «Зоря» за той час, що ви провели на полі?

- Це хороша команда, півтора тайма ми не могли їм забити. На щастя, після першого м'яча відразу ж відзначилися вдруге та втретє. «Зоря» претендувала на місце в єврокубковій зоні, вони добре обороняються, словом, симпатична команда.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv

* фото В.Раснера

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ