Динамо

друк

Динамівці вийшли з відпустки та пройшли плановий медогляд

У п’ятницю, 11 січня, у гравців першої команди київського «Динамо» завершилася зимова відпустка, яка тривала майже місяць.

Традиційно, у перші кілька робочих днів, перед відльотом на збір до Іспанії, футболісти проходять планове медичне обстеження в столичній клініці «Борис», що розташована на проспекті Миколи Бажана. Як завжди, команда була поділена на дві групи гравців, частина з яких пройшла медобстеження у п’ятницю, інша – у суботу.

Динамівці почали з'їжджатися до клініки «Борис» близько дев'ятої години ранку. У профільних лікарів, які засвідчили, що у футболістів усе гаразд зі здоров’ям, сьогодні побували шістнадцять динамівців: голкіпери Георгій Бущан та Володимир Маханьков, захисники Артем Шабанов, Денис Попов, Віталій Миколенко, Микита Кравченко, півзахисники Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко, Олександр Андрієвський, Євген Смирний, Ахмед Алібеков, Георгій Цитаїшвілі та нападники Назарій Русин, Владислав Супряга.

Було видно, що гравці скучили один за одним: обійми, посмішки, привітання, жартівливе, щире спілкування. Багато хлопців підтримували зв’язок та зустрічалися з партнерами по команді й під час відпустки, а ті, хто не бачились, радо ділилися враженнями від відпочинку. Одні відпочивали на морі, інші у горах, хтось провідував рідних і близьких у рідних містах. Усі набралися позитивних емоцій і сил перед тренувальними зборами та скучили за тренувальною роботою.

У порядку черги гравці заходили до кабінетів лікарів – невропатолога, терапевта, травматолога, окуліста, отоларинголога, зробили кардіограму, УЗД черевної порожнини та серця, яке було більш ніж ретельним, тому доводилося витрачати на нього найбільше часу. Також здали весь спектр аналізів, виміряли тиск та антропометричні дані. Футболісти пройшли звичайну планову диспансеризацію, що охоплює лабораторні дослідження і ультразвукові, а також консультації вузьких фахівців і денситометрію - вимірювання кількості жиру в організмі.

Звісно, контролювали процес проходження медобстеження динамівські лікарі. Гравці один за одним проходили кабінети лікарів різної спеціалізації, а лікарі отримували необхідні дані. У футболі дрібниць не буває, тож до навантажень, які належить пройти динамівцям під час двох підготовчих зборів, вони мають підійти повністю здоровими, аби тренуватися без жодних обмежень.

Для всіх футболістів ця процедура, яка відбувається двічі на рік, не нова, але деякі з них уперше проходили медогляд саме із першою командою, зокрема, це Денис Попов, Микита Кравченко та Георгій Цитаїшвілі.

Тепер результати обстеження будуть оброблятися протягом кількох днів, після чого їх передадуть клубним лікарям. Решта функціональних досліджень і тести можуть проводитися безпосередньо на клубній базі, для цього там є всі необхідні умови і необхідне обладнання.

Відзначимо, що завтра планове медобстеження пройде друга група динамівців. Нагадаємо, перший тренувальний збір розпочнеться в неділю, 13 січня. Команда вирушить до Іспанії, де протягом двох тижнів проведе три контрольні зустрічі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ