Динамо

друк

Динамівці провели перше тренування в Києві після збору

Після повернення зі збору в Австрії 14-го липня, футболісти «Динамо» отримали два вихідних дні, а 17-го числа провели перше тренування в Києві на клубній базі в Кончі-Заспі.

Команда стала до безпосередньої підготовки до поєдинку за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря», який відбудеться 28-го липня в Одесі та традиційно дасть старт новому сезону.

Відзначимо, що, як і в попередні роки, динамівці займалися спеціальними м’ячами, які використовуватимуться у поєдинку за Суперкубок, після чого повернуться до звичайних, якими грають у чемпіонаті України.

Перше київське тренування команди тривало більше ніж півтори години, розпочалося з розминки, бігових вправ та різних завдань із м’ячем. Потім настала черга ігрових вправ, а завершилося заняття міні-турніром серед трьох команд на третину поля з великими воротами. Згідно правил, щойно хтось забиває м’яч, відбувається зміна команди.

Відзначимо, що воротарі початок тренування провели з тренером окремо, а Віктор Циганков та Міккель Дуелунд займалися за індивідуальною програмою.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ