Динамо

друк

Артем КРАВЕЦЬ: «Я готовий боротися за місце у складі»

Вирушивши на перший іспанський збір, нападник Артем Кравець отримав ще одну можливість закріпитися у стартовому складі київського «Динамо».

Про те, що він може виявитися для нього останнім, Артем розповів офіційному сайту клубу.

- Після десяти днів тренувань спогади про відпустку не відвідують?

- Відпускний настрій зник відразу після Нового року. Почав тренуватися, провівши близько десяти тренувань – грав у футбол, у теніс. Коли команда зібралася, настрій уже було абсолютно робочим.

- Вступні слова Олега Блохіна ще більш налаштували на роботу?

- Тренер сказав, що команда рівня «Динамо» має боротися лише за перше місце. Гравці з цим, звичайно, погодилися. Інших цілей у нас і не має бути.

- Київський «Арсенал», за який ви виступали в першій частині сезону, був розформований у листопаді. Чим займалися весь цей час?

- Два тижні тренувався з «Динамо-2», а на початку грудня пішов у відпустку.

- Восени в нападі «Динамо» грали Мбокані та Ідейє. Тренери розглядають вас як їхнього конкурента, або награється варіант із двома форвардами?

- Я готовий боротися за місце у складі з цими двома хорошими нападниками. Можу також атакувати з флангу, або з позиції відтягнутого нападника. У контрольній грі з «РБ Ліненсе» ми грали із Мбокані на вістрі, але хтось із нас відходив назад.

- Восени ви нарешті отримали ігрову практику в Прем'єр-лізі. Це було основним моментом тимчасового виступу за «канонірів»?

- Так, це стало головним позитивним моментом. За проведені в «Арсеналі» півроку я справді відчув упевненість, розгублену за два з половиною роки від постійних травм. Мені було складно звикнути до ігрового процесу, повернути ігрове чуття. За пропущені місяці втрачається почуття гри. Іноді тренери дають тобі шанс, але скористатися ним дуже складно. До оренди я це відчував по собі й улітку в розмові з Олегом Блохіним сказав, що дуже хочу грати. Керівництво клубу пішло назустріч, відпустивши до «Арсеналу».

- Після «Арсеналу» були інші варіанти продовження кар'єри, окрім «Динамо»?

- На даний момент я цілком зосереджений на підготовці у складі «Динамо». Намагаюся довести тренерам, що гідний перебувати в цій команді. У мене залишаються півроку контракту. Весна покаже, де я надалі буду виступати.

- Пропозиція про продовження контракту від «Динамо» не надходила?

- Хочу залишитися в «Динамо», якщо буду повноправним гравцем першої команди. Без усіляких оренд. Ці півроку будуть для мене визначальними.

- Перебуваючи на зборі в Іспанії та готуючись до матчу з «Валенсією», партнери по команді часто згадують ваші голи в її ворота п'ятирічної давнини?

- Хлопці іноді жартують. Нічого особливого, так на будь-яку тему посміятися можна.

- Тренерський штаб на зборах запланував багато контрольних матчів. Особисто вам за їхньої допомоги цікавіше готуватися до сезону?

- Ігри краще, в них є емоційне напруження. Чим їх більше, особисто мені краще.

- Коли вам легше проходити підготовчий період – узимку або влітку?

- Напевно, різниці великої немає, за навантаженнями вони приблизно однакові. Зимові трохи довше, от і все.

- Які основні вимоги Олега Блохіна до команди та себе особисто ви відзначили за ці дні?

- Зараз акценти робляться на надійній грі в захисті. До себе якихось особливих зауважень не пригадаю.

- Олег Блохін не казав, чи дасть він вам шанс показати себе у грі, або його ще потрібно буде заробити на тренуваннях?

- Сказав, що все в моїх руках. Є два збори, а далі будемо дивитися. Поки все проходить добре.

© www.fcdynamo.kiev.ua

* фото В.Раснера

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ