Динамо

друк

Артем КРАВЕЦЬ повертається до київського «Динамо»

Після піврічної оренди в київському «Арсеналі» до «біло-синіх» повертається нападник Артем Кравець. Про це повідомив президент динамівського клубу Ігор Суркіс.

- Від травми Кравець остаточно оговтався, а проведений у лавах «канонірів» період – не надто вдалий навіть не в турнірному, а у фінансовому плані – додав хлопцю бажання повернутися до клубу, який виконує зобов'язання перед гравцями до дрібниць. Тож тепер усе в руках Артема, якому, з моєї точки зору, важливо не лише набрати форму, а й відновити моральні кондиції.

Скажу вам більше: сподіваюся, що спогади про феноменальну гру з «Валенсією» (у 2009 році – прим.ред.) допоможуть Артему належним чином підготуватися до сезону та проявити себе так, що у головного тренера не виникне сумнівів, ставити Кравця до складу на поєдинки з іспанцями чи ні. Особливо актуально це буде в першому матчі, який пропускає через перебір карток Андрій Ярмоленко. Вирішувати, звичайно ж, Блохіну. Але особисто мені здається, що перспективи у Кравця кращі, ніж у інших. Наш головний тренер дуже охоче довіряє молоді, і свіжий тому приклад – Євген Макаренко та Сергій Сидорчук.

www.sport-express.ua

* фото В.Раснера

www.fcdynamo.kiev.ua

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ