Динамо

друк

Артем КРАВЕЦЬ: «Відчуваю, що можу зробити багато чого для «Динамо»

Відразу після завершення сезону форвард нашої команди Артем Кравець підписав новий річний контракт із клубом, після чого з дружиною поїхав на відпочинок до Туреччини.

Незадовго до свого від'їзду він розповів офіційному клубному сайту про важливу подію та поділився планами на найближчий час:

- Артеме, ви підписали новий контракт із «Динамо». А до якої дати діяла ваша попередня угода?

- Так, не продовжив, а саме підписав новий контракт, моя попередня угода добігала кінця 1-го липня 2014-го року.

- Наприкінці нинішнього сезону у вас відбулася розмова з президентом Ігорем Суркісом. Про що розмовляли? Чи швидко дійшли згоди щодо умов нового договору?

- Після останньої гри з луганською «Зорею» ми домовилися про зустріч наступного дня. Розмовляли про майбутнє. Вирішили, що я полечу на збори з командою, й там усе вирішиться. Якщо все пройде добре, і я буду входити до планів головного тренера, то залишуся в «Динамо», якщо ж ні, то піду в річну оренду.

- На скільки розрахований ваш новий контракт?

- Нова угода розрахована рівно на рік та діє до 1-го липня 2015 року.

- Чи розглядали пропозиції від інших клубів? Що для вас значить залишитися в «Динамо»?

- Так, звичайно, розглядав інші пропозиції. Але моя душа та тіло належать поки що одній команді, для якої, я вважаю, можу зробити багато чого. Можливо, збоку здається, ніби я просто сиджу в запасі та заробляю гроші, але це зовсім не так. Я шалено хочу всім довести, що я хороший футболіст та можу приносити користь. Але за півроку я не отримав жодного шансу себе проявити, як же тоді можна щось довести? А на тренуваннях віддавався повністю, від А до Я, та й в іграх за дубль грав з усім бажанням!

- Які у вас очікування від наступного сезону? Чого б хотіли досягти разом із командою?

- Я дуже багато та наполегливо працюватиму, починаючи з відпустки, щоб принести користь команді! Мої цілі не змінюються, хочеться допомагати команді в кожній грі. А для «Динамо», звичайно ж, хочеться здобути чемпіонство, на яке так зачекалися вболівальники!

- Після завершення чемпіонату України Сергія Реброва призначили повноправним головним тренером «Динамо». Які стосунки у вас з ним склалися? Чи обговорювали ви ваше майбутнє в «Динамо»?

- Я вважаю, що в нас нормальні робочі стосунки. Розмови не було, але, гадаю, вона й не потрібна. Усе необхідно доводити на полі, а не за розмовами. А я все для цього робитиму, й упевнений, що доведу тренеру свою спроможність.

- Враховуючи те, що новий тренер буде формувати команду під власне бачення, у вас з'явиться шанс на зборах вибороти місце в основному складі?

- Сергій Станіславович не перший день працює з командою та знає кожного достатньо добре, тому має уявлення про можливості кожного. Якби я був не потрібен йому, то мене б уже не було в команді. А збори – це шанс для кожного, тому що там завжди починається все з нуля.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv

* фото В.Раснера

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ