Динамо

друк

Артем КРАВЕЦЬ: «Динамо» - рідний для мене клуб, і я радий сюди повернутися»

Нападник київського «Динамо» Артем Кравець повернувся з оренди в іспанській «Гранаді» й разом із «Динамо» пройшов плановий передсезонний медогляд у клініці «Борис».

Завершивши всі процедури, динамівець розповів про відпустку та настрій перед стартом збору:

- Із приємними почуттями повернувся до свого рідного улюбленого клубу. Настрій також гарний - жодних проблем, усе чудово.

- Як відпочили?

- Дуже добре, набрався сил та позитивних емоцій на сезон. Відпочивав на Мальдівах - ми з дружиною дуже любимо це місце, тому, коли є можливість, намагаємося туди полетіти.

- В якому фізичному стані перебуваєте?

- У мене було невелике ушкодження, яке завадило мені поїхати до збірної та дограти кінець сезону в «Гранаді». Тож під час відпустки у мене була своя індивідуальна програма, за якою працював із фізіотерапевтом, намагався все виконувати.

- На зборах будете працювати вже без обмежень?

- Так, жодного дискомфорту не відчуваю, мені дозволені повні навантаження, тож стану до роботи разом із усіма. Хіба що доведеться розминатися трохи більше.

- Слова президента клубу Ігоря Суркіса про те, що Кравець потрібен команді й більше жодних оренд, надихають?

- Звичайно. Я зустрічався з Ігорем Михайловичем, у нас була розмова, жодних питань немає. Повторюся, «Динамо» завжди було для мене дуже дорогим клубом, і я безмежно радий сюди повернутися.

- А з Олександром Хацкевичем уже була розмова?

- Так, він мені дзвонив, ми спілкувалися по телефону. Було приємно почути головного тренера, його думку, погляди. Гадаю, це важливо для кожного футболіста.

- Ви давно знайомі з Олександром Миколайовичем?

- Так, ми близько року працювали разом, коли я грав у дублі, тож знаємо один одного доволі добре.

- Наскільки корисний для вас був досвід, здобутий в іспанській «Гранаді»?

- Це був важливий період, оскільки, коли я йшов у оренду, в «Динамо» на мене мало розраховували, а в Іспанії я отримав важливу ігрову практику в серйозному чемпіонаті. Вважаю, непогано виступив, і, якби не травма, наприкінці сезону міг би ще чимось допомогти команді.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017