Динамо

друк

Артем БЄСЄДІН: «Упевнений, що «Динамо» покаже високі результати в цьому сезоні»

Нападник «Динамо» відповів на запитання вболівальників.

- Дякую всім, хто прийшов на зустріч. Суперкубок привезли додому. Обіцяємо, що в цьому сезоні чемпіонство буде нашим. Чекаємо всіх на матчах. Кожен уболівальник на вагу золота. Будемо битися за кожного фана і віддавати останні сили.

- Чи були у вас пропозиції від європейських клубів?

- Пропозиції були з Європи. Вони розглядалися, але поки мені хочеться грати за улюблений клуб «Динамо». Буду і далі працювати з повною відповідальністю і віддачею.

- Що вас мотивує?

- Емблема «Динамо» Київ на грудях. Це найбільший мотиватор.

- Про який прощальний матч ви мрієте?

 - Потрібно грати якомога довше. Про прощальний матч ще рано замислюватися. Час прийде, і було б непогано провести його як Гусєв, Шовковський. Це легендарні футболісти.

- Що могли б порадити молодим футболістам, які мріють потрапити в основний склад «Динамо»?

- Коли молодий, ніщо не тисне на футболіста. Не думаєш ні про результати, ні про гроші. Просто граєш у футбол. Це золотий час. Вбираєш усе в себе як губка. Хочу побажати хлопцям грати на високому рівні і працювати і ще раз працювати.

- Що вам ще потрібно поліпшити у своїй грі?

- У будь-якому віці потрібно працювати над собою, без цього не обійтися. Упевнений, що «Динамо» покаже в цьому сезоні високі результати.

- Який матч найбільше запам'ятався у вашій кар'єрі?

- Таких багато. Наприклад, матчі Чемпіонату світу вікової категорії U20 у Новій Зеландії, перші матчі в Лізі чемпіонів за «Динамо». Складно виділити одну гру. Запам'ятався домашній матч із «Бешикташем», коли забив гол і ми виграли з рахунком 6:0.

- Чи хотіли б ви, щоб Хацкевич був вашим тренером? 

- Упевнений, що кожен футболіст і в матчі з «Шахтарем», і з «Брюгге» і в усіх інших, буде битися за Хацкевича. Ми його поважаємо, любимо, граємо і за нього в тому числі. Не звертаємо уваги на те, що пишуть.

- Як ставитеся до критики?

- До критики треба ставитися правильно. Прислухатися, але робити по-своєму. Завжди аналізую критику і роблю висновки.

- Який ваш улюблений фільм?

- «Військовий нирець».

- У якій країні подобається відпочивати?

- У Домінікані, хоч і далеко.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ