Динамо

друк

Артем БЄСЄДІН: «Буду доводити, що виклик до збірної не випадковий»

Нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін прокоментував перемогу своєї команди в матчі 31-го туру чемпіонату України над «Львовом» (2:1) та виклик до збірної України.

- Дуже сильно хотілося забити та виграти. Добре, що у другому таймі виправилися та довели рахунок до переможного. Будемо рухатися далі.

 

- Обидва голи були забиті головою. Віталій Миколенко у післяматчевому інтерв'ю сказав, що дуже важко було грати у карній зоні суперника...

- Так, вони закривали центр і була чисельна перевага. Усі гравці оборонялися. На це, напевно, був зроблений акцент при підготовці. Ми вийшли грати у два нападники. У нас було безліч моментів, можна було забивати більше. Я дуже багато пропустив ігор, роблю висновки. Був упевнений у сьогоднішній перемозі. Головне, що після пропущеного м'яча не опустили руки, і всі хлопці добре відпрацювали.

- Після матчу Ігор Суркіс трохи покритикував нападників, зазначивши, що їм не вистачало тонусу...

- Він має рацію, може бути, десь ігрового тонусу і не вистачає. Але я можу йому пообіцяти, що в наступному сезоні, дай Бог, усе буде добре зі здоров'ям, тонусу буде стільки, що його нікуди буде дівати. Головне, не травмуватися. Ігор Михайлович, усе буде добре.

- Прокоментуй свій виклик до збірної.

- Я дуже цьому радий. Це мотивація ще більше працювати. Буду доводити, що виклик до збірної не випадковий.

- Коли Жуніор Мораес травмувався, не думав, що це шанс для тебе у збірній?

- Ні, звичайно. Про що мені думати. Я теж отримав пошкодження, завтра ще хтось травмується. Це життя. Ніколи нікого не підсиджував. Завжди все показував на футбольному полі. Жуніору можу лише побажати якнайшвидшого одужання.

- Багато хто говорить, що Романа Зозулю не викликали, а тебе викликали...

- Є Андрій Миколайович Шевченко, який вирішує, кого викликати до збірної.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ