Динамо

друк

Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Стали швидше доставляти м'яч на чужу половину поля»

Капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко в матчі з «Янг Бойз» відзначився забитим м'ячем і гольовою передачею.

Після гри нападник був у гарному настрої і поділився своїми враженнями від матчу:

- Ми намагаємося в кожній грі атакувати і забивати. Сьогодні це зробили тричі, але ще, щонайменше, стільки ж не забили. Можна реалізовувати моменти краще.

- Чому ми раніше не бачили таке «Динамо»? Зміна тренера вплинула?

- Слухайте, зараз ви співаєте нам дифірамби, а після перших двох ігор, в Інтернеті всі журналісти, критики, аналітики писали: «Жах, ігри ніякої не видно». А варто було тільки обіграти «Шахтар» і «Янг Бойз», і тепер все захоплюються. Всьому свій час. Працюємо і віддаємо всі сили заради перемоги.

- Чому другий тайм вийшов невдалим в плані реалізації моментів?

- Я з вами не згоден. Невдалий - це, коли весь час стоїш біля своїх воріт на місці і відбиваєшся, а у нас було достатньо моментів, які можна було реалізовувати. Лише в останні хвилини трохи не вистачило концентрації, тому пропустили м'яч, який не повинні були.

- Чи можна сказати, що особливістю нової тактичної схеми є ефективна робота в двійках і четвірках, при якій ви добре переміщується і знаходите один одного?

- Ні, просто ми стали менше контролювати м'яч, швидше його доставляти на чужу половину поля - ось, що змінилося.

- Прокоментуйте гольовий епізод, коли ви віддали передачу на Мбокані?

- Звичайно, вийшло добре, але така робота крайнього нападника - доставити м'яч у штрафну. А центральний форвард вже повинен вирішувати моменти. Це і вийшло.

- Сьогодні на вашому рахунку гол і, здається, дві гольові передачі, це дозволяє бути задоволеним своєю грою?

- Один асист був у Максима Коваля, так що ви не забирайте у нього цю заслугу, а то він образиться. А що стосується дій. То я задоволений грою команди, в цілому. Але не варто забувати, що ми всього лише зіграли перший тайм. Ще належить важка гра на виїзді.

- Що вам сказав Олександр Хацкевич під час перерви, після чого гра команди покращилася?

- Комусь другий тайм не сподобався, комусь сподобався (посміхається). Ми намагалися добре грати як до перерви, так і після нього. Ясна річ, коли ведеш в рахунку 2:0, намагаєшся грати по результату. У другому таймі ми віддали перевагу і грали на контратаках.

- Як головний тренер відреагував на гру і результат?

- Звичайно, він залишився задоволений грою і результатом. Але ми всі розуміємо, що зроблено тільки половину справи. Ще потрібно їхати на виїзд і грати там - не стояти і відбиватися, а грати в футбол і також домагатися позитивного результату.

- Минулого разу Олександр Хацкевич відкривав воду для Кадара...

- (Посміхається) Бачите, Миколайович допомагає, як може.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ