Динамо

друк

Андрій ШМОРГУН першим в Україні отримав диплом ФІФА з футбольної медицини

Старший лікар першої команди «Динамо» Андрій Шморгун закінчив онлайн навчання, яке проводила міжнародна асоціація футбольних федерацій (ФІФА).

Воно включало 42 модуля зі спортивної медицини. Кожен модуль написаний провідними міжнародними експертами в галузі спортивної медицини, містив письмовий контент, подкасти та відео-іспити, а також надавав посилання на статті журналів, бібліотеки, сайти та інші ресурси.

Курс охоплював повний список питань футбольної медицини, починаючи від запобігання травм до харчування і психічного здоров'я, а також від попередньої оцінки під час медичного огляду до лікування конкретних травм, зокрема, передньої хрестоподібної зв'язки.

В кінці кожного модуля передбачався іспит. Щоб його успішно здати, необхідно правильно відповісти на 10 питань. У разі хоча б однієї неправильної відповіді доводилося починати все заново. Проект був запущений у вересні 2016 року, щоб зробити футбольну медицину доступною для всіх.

За результатами навчання Андрій Шморгун перший в Україні отримав міжнародний диплом ФІФА з футбольної медицини. Це офіційно зареєстрований і сертифікований документ.

- Навчання проходило англійською мовою і зайняло у мене близько півроку, - розповів Андрій Олександрович, отримавши диплом. - Це дуже цікавий і корисний досвід. На цих курсах я отримав надзвичайно багато потрібної інформації. Крім того, диплом про успішне закінчення навчання дав мені можливість стати учасником кількох міжнародних футбольно-медичних організацій та асоціацій. А спілкування з колегами з усієї Європи, Азії дозволяє обговорювати цікаві діагнози, ділитися досвідом і переймати щось у них. У цілому, ФІФА організувала це навчання, щоб об'єднати всіх футбольних лікарів в єдине ціле. Для розвитку в професійному плані це навчання має дуже важливе значення.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ