Динамо

друк

Динамівці вирушили на перший збір до Іспанії

12 січня для київського «Динамо» розпочався перший у цьому році тренувальний збір в Іспанії.

Цього дощового ранку в аеропорту «Бориспіль» було як ніколи багато людей у динамівській екіпіровці. Справа в тому, що цього разу на тренувальний збір перша команда «Динамо» летіла разом із молодіжною та юнацькою.

Ще навіть не розвиднілося, коли до аеропорту почали прибувати перші представники нашого клубу. Це адміністратори команди та персонал, справою яких було доставити тренувальне спорядження та здати його в багаж. На цей момент біля стійки реєстрації вже «вартував» Віктор Кашпур (на фото), а паспорти всіх футболістів були обережно розкладені в кілька стовпчиків.

Далі до терміналу F прибув автобус із молодіжною командою. Для декого з хлопців цей збір стане першим на професійному рівні, для практично всіх – першим в Іспанії, та ще й поруч із головною командою.

Останніми до аеропорту почали прибувати гравці першої команди.

Звісно, поява кумирів завжди викликає серед сторонніх спостерігачів відльоту динамівців ажіотаж. Незважаючи на ранню годину, в залі було вельми людно, й багато хто відразу впізнав зірок нашої команди. Та й без того фірмове екіпірування дуже притягувало зацікавлені погляди пасажирів, які очікували на свій рейс, а також тих, хто проводжав або зустрічав своїх близьких.

Хоча «біло-сині» цього разу вилітали численним складом, увесь процес реєстрації та проходження контролю не зайняв набагато більше часу, ніж зазвичай, адже для динамівців було організовано прохід через «зелений коридор».

Отже, зі столиці України вилетів 20 гравців першої команди, а саме:

воротарі: Олександр Шовковський, Георгій Бущан, Артур Рудько;

захисники: Александар Драгович, Євген Хачеріді, Данило Сильва, Микола Морозюк, Микита Бурда, Віталійс Ягодінскіс;

півзахисники: Олег Гусєв, Денис Гармаш, Сергій Рибалка, Віталій Буяльський, Владислав Калитвинцев, Сергій Мякушко, Дерліс Гонсалес, Сергій Сидорчук;

нападники: Андрій Ярмоленко, Лукаш Теодорчик, Роман Яремчук.

Ще п’ять футболістів, серед яких Жуніор Мораес, Віторіну Антунеш, Мігель Велозу, Домагой Віда та Радосав Петрович, приєднаються до команди вже безпосередньо в Іспанії.

О дев’ятій літак із динамівською делегацією на борту здійнявся в небо, аби приблизно за чотири години приземлитися в Малазі.

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017