Динамо U-19

Андрій Анненков: «Оборона впоралася, а до атаки претензій більше»

Асистент старшого тренера «Динамо» U19 Андрій Анненков прокоментував перемогу своїх підопічних над «Минаєм» у домашньому матчі з рахунком 3:1:

Антон Царенко: «Була комфортна перевага після першого тайму, але матч закінчували «на судомах»

Півзахисник "Динамо" U19 Антон Царенко прокоментував перемогу над "Минаєм" (3:1) у 17-му турі юнацької першості України.

Чемпіонат U19. 17-й тур. «Динамо» - «Минай» – 3:1. Звіт про матч

У рамках 17-го туру юнацької першості України “Динамо” U19 провело матч проти однолітків із “Минаю”, який представляє однойменний населений пункт у передмісті Ужгорода.

«Динамо» U19 – «Минай» U19. Трансляція LIVE з 12:00

У 17-му турі юніорської першості підопічні Ігоря Костюка приймуть «Минай» з однойменного населеного пункту в передмісті Ужгорода.

Чемпіонат U21. 17-й тур. «Динамо» - «Минай» – 6:0. Звіт про матч

У 17-му турі молодіжної першості України «Динамо» зустрілося з «Минаєм», що представляє однойменний населений пункт у передмісті Ужгорода.

Суддівські призначення на матчі «Динамо» - «Минай» U21 та U19

Комітети Української асоціації футболу призначили арбітрів на матчі 17-го туру чемпіонатів U21 та U19 між київським «Динамо» та закарпатським «Минаєм».

«Динамо» - «Минай»: місце та час початку матчів U21 та U19

Дирекція Прем'єр-ліги затвердила дати та час початку матчів 17-го туру чемпіонатів U21 та U19 між «Динамо» та «Минаєм».

Матчі «Динамо» U21 і U19 зі «Львовом» перенесено

Гостьові для динамівських команд поєдинки 16-го туру молодіжного та юнацького чемпіонатів проти суперників зі "Львова" не відбудуться, як було заплановано, найближчими вихідними (27 та 28 лютого відповідно).

Кирило Попов вирвався вперед у списку бомбардирів чемпіонату U19

Перші два матчі після поновлення юнацької першості вийшли напрочуд результативними для підопічних Ігоря Костюка.

Навін Малиш: «Мав частіше підключатися до атак та більше насичувати центр»

Захисник юнацької команди «Динамо» Навін Малиш (на фото у центрі) у матчі з чернігівською «Десною» відзначився двома гольовими передачами.