Динамо U-14 та U-16

ДЮФЛ. 12-й тур. «Динамо» U-16 на виїзді  мінімально перемогло ДЮФШ «Ворскла»

ДЮФЛ. 12-й тур. «Динамо» U-16 на виїзді мінімально перемогло ДЮФШ «Ворскла»

У 12-му турі вищої ліги ДЮФЛ академічна група «Динамо» U-16 під керівництвом Юрія Дмитруліна та Сергія Процюка вирушила в гості до Полтави, де зустрілася з місцевою ДЮФШ «Ворскла».

Динамо U-14 та U-13 зіграли товариські матчі зі збірною Литви U-14

Невдовзі після візиту збірної Латвії U-13, яка провела з вихованцями ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського цього ж віку два контрольні поєдинки, динамівці приймали нових гостей.

«Динамо» U16 зустрінеться з «Шахтарем» у фіналі Зимового Кубка ДЮФЛУ

На НТБ “Динамо” у Конча-Заспі відбулися півфінальні матчі Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги-2019 серед команд U-16.

«Динамо» U-16 обіграло «Чорноморець» у першому чвертьфінальному матчі Зимового Кубку ДЮФЛ

У суботу відбувся перший чвертьфінальний матч Зимового Кубку ДЮФЛ, у якому «Динамо» U-16 приймало одеський «Чорноморець».

«Динамо» U-13 та U-14 провело товариські матчі в Катарі

Триває візит динамівської делегації до Катару, де футболісти 2006-го та 2005-го років народження беруть участь у міжнародному турнірі.

Перемога та поразка для динамівських команд U-13 та U-14 на турнірі в Катарі

На міжнародному турнірі в Катарі динамівські команди U-13 (футболісти 2006-го року народження) та U-14 (гравці 2005-го року народження) провели другий матч.

Динамо U-13 та U-14 перемогли в перших матчах на турнірі в Катарі

Цими днями дві дитячі команди ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського перебувають у Катарі, а саме у відомій на весь світ академії Aspire, що розташована в Досі.

«Динамо» U-16 поступилося «Шахтарю», але вийшло у чвертьфінал Зимового кубку ДЮФЛ

У суботу відбувся матч-відповідь стадії плей-оф Зимового кубку ДЮФЛ, у якому зустрічалися «Динамо» U-16 та «Шахтар» U-15.

LIVE! Кубок ДЮФЛУ. U16. “Динамо” - “Шахтар”

До вашої уваги пряма трансляція матчу зимового Кубка ДЮФЛУ між дитячими командами київського “Динамо” U16 та донецького “Шахтаря” з манежу НТБ "Динамо".

«Динамо» U-16 здобуло другу перемогу та продовжує боротьбу за Зимовий Кубок ДЮФЛ

У заключному матчі групового етапу Зимового Кубку ДЮФЛ динамівська команда U-16 впевнено перемогла київську ДЮСШ-15 5:0 та, здобувши дві перемоги, вийшла до 1/8 фіналу змагань.