Динамо U-14 та U-16

«Динамо» U-14 поступилося «Шахтарю» U-15 та зіграє за третє місце на турнірі А. Гаваші

У півфінальному матчі міжнародного турніру на честь Андрія Гаваші вікової категорії U-15 «Динамо» зустрічалося із донецьким «Шахтарем», який здобув три перемоги та посів перше місце у групі «В».

«Динамо» U-14 зустрінеться із «Шахтарем» U-15 у півфіналі турніру А. Гаваші

На змаганнях, що тривають цими днями в Ужгороді та районі, завершилися групові етапи.

Олексій ДРОЦЕНКО: «Не завжди вистачає сил і швидкості, але загалом грою задоволені»

Старший тренер «Динамо» U-14 Олексій Дроценко поділився враженням від перемоги своєї команди над ізраїльським «Маккабі» (2:0) у третьому турі групового етапу турніру на честь Андрія Гаваші:

Турнір на честь А.Гаваші (U-15). «Динамо» - «Маккабі» (Ізраїль) – 2:0

У третій ігровий день на турнірі на честь Андрія Гаваші серед команд U-15 «Динамо» провело заключний поєдинок групового етапу проти ізраїльського «Маккабі» із Нетаньї.

Олексій ДРОЦЕНКО: «Два пропущених м’ячі змусили нас перебудовуватися»

Старший тренер академічної групи «Динамо» U-14 Олексій Дроценко прокоментував поєдинок своїх підопічних проти ужгородської СДЮСШОР на міжнародному турнірі на честь Андрія Гаваші:

Турнір на честь А.Гаваші (U-15). СДЮСШОР (Ужгород) - «Динамо» – 4:2

У другому матчі на турнірі на честь Андрія Гаваші, який цими днями триває в Ужгороді та районі, динамівці зустрічалися з ужгородською СДЮСШОР.

Олексій ДРОЦЕНКО: «Різницю у віці компенсуємо якістю гри і бажанням»

Старший тренер «Динамо» U-14 прокоментував перемогу з великим рахунком своїх підопічних над австрійським «КАС 1909» в першому матчі на турнірі на честь Андрія Гаваші:

Турнір на честь А.Гаваші (U-15). «Динамо» - «КАС 1909» (Австрія) – 7:0

У суботу, 11-го серпня, на Закарпатті стартував міжнародний дитячо-юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші серед п’ятнадцятирічних футболістів.

«Динамо» U-14  провело тренування в Ужгороді

«Динамо» U-14 провело тренування в Ужгороді

Динамівці 2005-го року народження (тренери Олексій Дроценко та Євген Ястребінський) у п’ятницю зранку прибули до Ужгорода, де завтра розпочнеться міжнародний дитячо-юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші.

«Динамо» U-14 зіграє з іноземними командами в турнірі на честь А.Гаваші

З 11 по 16 серпня в Ужгороді відбудеться ювілейний V міжнародний дитячо-юнацький турнір із футболу на честь Андрія Гаваші.