"Динамо" день за днем

друк

Рахміль СУРКІС: «У мене завжди оптимістичний настрій, незалежно від віку»

10-го грудня особливий день для батька віце-президента УЄФА Григорія Суркіса та президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса – Рахміля Давидовича.

Він відзначає День народження, причому прекрасну дату – йому виповнюється 99 років. Напередодні святкового дня кореспондент офіційного клубного сайту зателефонувала майбутньому імениннику, щоб дізнатися, який у нього настрій напередодні Дня народження, та чи слідкує він за виступами команди останнім часом:

- Дякую за дзвінок, – у слухавці почувся бадьорий голос. – Настрій у мене завжди хороший та оптимістичний, незалежно від моїх років. Збільшення мого віку у роках – саме по собі для мене не свято. Скоріше, це свято для моїх двох синів, їхніх сімей, моїх онуків, правнуків та усіх багаточисленних друзів. Завтра їх збереться, мабуть, близько сотні. А я ж буду просто присутнім. Зізнаюся, для мене було більшим святом 60-тиріччя мого молодшого сина Ігоря, а наступного року, якщо доживу, відкриватиму урочистий вечір, присвячений 70-річчю старшого сина Григорія. Планую застати цю подію, адже нікуди не поспішаю. Ось це, справді, для мене святкові заходи. А усе інше мене менше турбує. Правда, зараз у мене вже не молодіжна хода, але, коли танцюю, біль у ногах зникає (посміхається).

- Чи відвідуєте матчі «Динамо» останнім часом? Слідкуєте за виступами команди, як і раніше?

- За 61 рік, протягом яких я уболіваю за київське «Динамо», я пропустив домашній матч команди лише одного разу – коли захворів на грип. Наприклад, у суботу спостерігав за грою проти «Карпат» у Львові по телевізору, бачив, як Циганков забив три м’ячі – ця перемога була теж справжнім святом, адже у першому колі ми вдома «Карпатам» поступилися.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ