"Динамо" день за днем

друк

adidas представляє нову виїзну форму для ФК «Динамо» Київ

adidas і ФК «Динамо» Київ представили нову виїзну форму сезону 2017/18.

У майбутньому сезоні команда виступить в традиційній синій формі, підкреслюючи вірність кольорам клубу. Особливість нової екіпіровки полягає в дизайні футболки з V-подібним вирізом, в текстуру якої доданий новий візерунок - симетричні ромби. На формі розміщені логотип і традиційні три смужки adidas, а також емблема клубу. Позаду на футболці розміщено напис FCDK. Гетри прикрашені динамівським символом - прописною літерою «Д».

Нова екіпіровка динамівців поєднує в собі легкість і функціональність, а також бездоганний стиль adidas.

При розробці нової ігрової форми використовувалася унікальна технологія ClimaCool. Вона покликана забезпечувати вентиляцію і відчуття прохолоди гравцям навіть в спекотну погоду, активно виводячи вологу і надлишки тепла з поверхні шкіри. Матеріал вбирає піт і виводить його на поверхню тканини для подальшого швидкого випаровування. Спеціально спроектовані вентиляційні канали та матеріали з тривимірною структурою забезпечують ефективну мікровентиляцію. В результаті цього поверхня шкіри залишається сухою, футболісти відчувають прохолоду і легше справляються з фізичними навантаженнями.

У новій формі команда зіграє вже 22 липня у виїзному матчі проти ФК «Шахтар».

Нові футболки вже надійшли у продаж у магазинах ФК «Динамо» Київ на НСК Олімпійський (вул. В. Васильківська 55) і в ТРЦ Lavina Mall (вул. Берковецька, 6Д), а також в офіційному інтернет-магазині SHOP-FCDK.COM.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ