Вболівальники

друк

Юні вболівальники зіграли з динамівцями

У дитячому місті професій «KidsWill», що знаходиться у ТРЦ «ART Mall», за підтримки ФК «Динамо» Київ відбулося урочисте відкриття стадіону для дітей «KidsWill Arena»!

На гостей заходу очікував сюрприз – відкривати футбольний майданчик прийшли гравці футбольного клубу «Динамо» Київ Артем Бєсєдін, Володимир Шепелєв та Микита Бурда! Спочатку Володимир Шепелєв привітав присутніх із відкриттям футбольної станції, подякував організаторам, побажав футбольних успіхів дітям та запросив усіх на домашні матчі «Динамо», найближчі з яких відбудуться вже в наступному сезоні. Його колеги по команді Микита Бурда та Артем Бєсєдін під оплески присутніх та спалахи фотокамер перерізали стрічку, тим самим офіційно відкривши стадіон!

Захоплюючою вийшла й розважальна частина свята. Футболісти в інтелектуальній вікторині ставили дітям запитання, найкращі знавці отримували призи. Власне, цього чудового травневого дня ніхто з маленьких відвідувачів не пішов додому з порожніми руками. Кожен отримав сувенір від Фан-магазину ФК «Динамо» Київ, а потім мав нагоду зробити спільну фотографію, взяти автограф чи просто поспілкуватися з гравцями «Динамо».

Справжньою родзинкою відкриття стадіону для дітей стало проведення міні-футбольних матчів. Грали три на три, проти Бєсєдіна, Шепелєва та Бурди змагалися команди дітлахів. Подивитися на цікаві футбольні баталії зібралося багато дітей, які отримали купу позитивних емоцій.

Відкриття футбольної станції стало лише першим кроком у співпраці між дитячим містом професій «KidsWill» та футбольним клубом «Динамо» Київ. Протягом року планується проведення дитячих футбольних турнірів, творчих конкурсів, різноманітних акцій, зустрічей юних динамівських уболівальників із футболістами.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017