Вболівальники

друк

Визначилися півфіналісти Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ

На базі ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського відбулися матчі 1/4 фіналу Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ – щорічного футбольного турніру серед студентських команд вищих навчальних закладів міста Києва, спільного проекту Фан-клубу ФК «Динамо» Київ та Студентської профспілкової асоціації міста Києва, який проводиться під патронатом президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса.

У першому чвертьфінальному матчі зустрілися команди Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та Київського національного університету ім. Т. Шевченко.

Студенти педагогічного університету перемогли у цій грі з рахунком 3:2. На м’ячі Осташевського, Мороза та Аландарєва студенти КНУ відповіли голами Кравченка та Дробонхода.

У другому матчі 1/4 фіналу змагалися між собою команди Національного технічного університету України «КПІ» ім. Сікорського та Київського національного університету будівництва і архітектури. В основний час суперники не виявили переможця – нічия 1:1. У складі КНУБА єдиний м’яч забив Сергій Побережний, а у складі НТУУ «КПІ» – Олександр Ус. У серії післяматчевих пенальті з рахунком 6:5 перемогу здобула команда «політехніків».

У третьому чвертьфінальному матчі зустрілися чемпіон та команда, яка посіла 4-е місце в минулому розіграші Студентської Ліги, – студенти Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України. Команда економістів впевнено перемогла з рахунком 4:1. У складі переможців забитими м’ячами відзначились Єгор Галкін (двічі), Дмитро Ульянов та Денис Зозуля. Гол престижу за НУБіП забив Богдан Козій.

У заключному матчі за вихід до півфіналу змагалися команди Національного університету державної податкової служби України та Київського національного університету культури і мистецтв.

Студенти-податківці впевнено перемогли команду майбутніх діячів культури з рахунком 3:0. Хет-триком вдзначився Тимур Вилієв.

Таким чином склад півфінальних пар Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ виглядає так:

Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова - Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана

Національний технічний університет України «КПІ» ім. Сікорського – Національний  університет державної податкової служби України

Вітаємо переможців та бажаємо удачі в наступних матчах!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017