Вболівальники

друк

Василь РАЦ: «Приємно зібратися, побачити старих друзів і згадати минуле»

Півзахисник «Динамо» 80-х Василь Рац безпосередньої участі у Матчі пам'яті легенд нашого клубу не приймав, але спостерігав за зустріччю з трибуни. А потім розповів, що для нього означають такі заходи:

- Подібні події, однозначно, зближують. Добре, якби привід для зустрічі був не такий сумний, а більш радісний. Але, у будь-якому випадку, якщо ми збираємося, то це показник того, що минулі покоління «Динамо», нинішнє і майбутні згуртовані. Вважаю, це правильно, так і має бути, адже ті футболісти, які віддавали своє здоров'я на полі і робили все можливе для того, щоб київське «Динамо» знали в Європі, заслужили того, щоб іноді зустрічатися. Багато вже відійшли від футболу, хтось в силу віку, хтось в зв'язку з життєвими обставинами. У такі моменти їм приємно збиратися, бачити своїх старих друзів, спілкуватися, перебувати в цій атмосфері. На жаль, найчастіше це відбувається із сумних приводів, раніше більше було інших. Та й ситуація в країні не сприяє, стало складніше все це організовувати. Тож, на жаль, бачитися вдається рідко, і кожна така зустріч дуже приємна. Ми раді бачити один одного, згадати минулі часи, дізнатися, які у кого новини, що змінилося. Думаю, також приємно і вболівальникам, які разом з нами згадують моменти з минулого.

У сьогоднішньому матчі не стільки важливо, хто переміг, скільки те, що хлопці вийшли на поле і своєю грою вшанували тих динамівців, яких вже немає в живих. Хоча, я вважаю, що вони завжди з нами, в нашій пам'яті, ми думаємо про них. Фанати «Динамо» люблять цей клуб, які б у команди не були часи - хороші чи важкі. Вважаю, що зіграти матч, вшанувати пам'ять тих, хто пішов, і просто побути в такій атмосфері - головна мета сьогоднішнього заходу.

Хотілося б зіграти і самому, я планував це, але пару днів тому, на жаль, отримав травму, яка не дозволила мені цього зробити. Думаю, на одужання піде близько тижня.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ