Вболівальники

друк

У Луцьку відбувся семінар, присвячений розвитку вболівальницької культури

Практика міжнародних семінарів, присвячених розвитку вболівальницької культури, останнім часом набирає обертів. Після участі в семінарі в Берліні восени минулого року, журналісти інформаційного відділу ФК «Динамо» Київ відгукнулись на запрошення німецьких колег та взяли участь у робочій зустрічі, що відбулася нещодавно в Україні.

Семінар, що проводився за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини, зібрав футбольних фахівців із Німеччини та кількох регіонів України, серед яких організатори вболівальницьких рухів, журналісти, працівники соціальних проектів, футбольні активісти тощо. Триденна програма семінару була вкрай насиченою – у рамках воркшопу члени делегації відвідали стадіони в Луцьку та Рівному, поспілкувалися з представниками місцевої влади, уболівальниками, організаторами дитячих змагань та футзальних аматорських і професійних турнірів, також обговорили теми расизму, гендерної рівності у футболі, взаємодії клубів із фанатськими організаціями та багато іншого.

- Ідея проведення таких заходів виникла давно, - розповідає один з організаторів проекту Петер Лізеганг. Уже кілька років ми запрошуємо активних уболівальників, журналістів, та спеціалістів по роботі з фанатами до Німеччини, аби показати їм найкращі зразки футбольної фан-культури нашої країни. Ми намагаємося зробити наше спілкування якомога інформативнішим, щоразу залучаючи все більше експертів футбольної галузі задля обміну досвідом. Ми бачимо, що в Україні є багато людей, які щиро люблять футбол, уболівають за свої команди та докладають чимало зусиль для розвитку фан-культури в Україні, тож наша мета - допомогти їм об’єднатися, навчити відстоювати свої інтереси та знаходити шляхи для ефективної комунікації між клубами та фанами. 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ