Вболівальники

друк

Студенти Київського національного університету культури і мистецтв підтримують «Динамо» Київ!

Підтримка вболівальників завжди є стимулом для ФК «Динамо» Київ у досягненні поставлених цілей. Так, студенти Київського національного університету культури і мистецтв згуртувалися та прийшли на НСК «Олімпійський» на матч «Динамо» - «Десна» підтримати улюблену команду.

Квитки на матч у студентський сектор вихованцям цього ВНЗ виділив Фан-клуб ФК «Динамо» Київ. Студенти КНУКіМ завжди приєднуються до будь-яких акцій, організованих ФК «Динамо» Київ, та пропагують здоровий спосіб життя серед студентів-однолітків.

Майбутні акули пера та піарники за покликом серця прийшли не з пустими руками, намалювавши банери, зі словами підтримки улюбленої команди.

Своїми емоціями поділився заступник декана факультету журналістики та зв`язків з громадськістю Вадим Осаула:

«Звичайно, було б добре, якби на стадіон приходило якомога більше вболівальників і підтримували команду, адже саме ми є їхнім дванадцятим гравцем. Хотів би подякувати Фан-клубу ФК «Динамо» Київ за надану підтримку. Багато студентів вперше потрапили на головну арену країни, і цей день вони вже не забудуть ніколи. Улюбленій команді бажаю наснаги та перемог, а ми, в свою чергу, будемо і надалі ходити на стадіон та робити все нові та нові перфоманси».

Яскрава та результативна гра киян тільки прикрасила цей футбольний вечір!

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ