Вболівальники

друк

Серія пенальті: НЕЩЕРЕТ vs уболівальники: конкурс від «Фаворит Спорт» та «Динамо»

24 серпня на НСК «Олімпійський» під час перерви в матчі «Динамо» - «Олімпік» футбольний клуб «Динамо» та партнер клубу компанія «Фаворит Спорт» розіграли призи.

Конкурс із пробиття одинадцятиметрових ударів «Щасливий пенальті» вперше був проведений ще минулого сезону та вже став традиційним.

Уболівальники та шанувальники футболу вже пробивали з 11-метрової позначки наближеному до основи «Динамо» голкіперу Володимиру Маханькову, пробували свої сили проти воротаря юнацької команди «Динамо» Валентина Моргуна. А в суботу нові учасники перевірили реакцію третього голкіпера основної команди Руслана Нещерета.

У конкурсі взяли участь четверо щасливчиків: від програми лояльності компанії «Фаворит Спорт» Олександр Кононенко та Олександр Губчик та переможці конкурсу від групи «Динамо» в соціальній мережі Фейсбук Кирило Нестерук і Гліб Попов.

Удар у дев’ятку, м'яч по кутах воріт у притирку до стійки - усі ці одинадцятиметрові від аматорів створили приємні труднощі для динамівського воротаря, а за результатами пробиття були визначені переможці.

Відзначимо, що всі учасники отримали незабутні емоції та пам’ятні і заохочувальні призи від «Фаворит Спорт» та «Динамо».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ