Вболівальники

друк

Серія пенальті: КОСАЧ vs уболівальники: конкурс від «Фаворит Спорт» та «Динамо»

У неділю, 20-го жовтня, на НСК «Олімпійський» під час перерви в матчі «Динамо» - «Олександрія» футбольний клуб «Динамо» та партнер клубу компанія «Фаворит Спорт» розіграли призи.

Конкурс із пробиття одинадцятиметрових ударів «Щасливий пенальті» вперше був проведений ще минулого сезону та вже став традиційним.

Уболівальники та шанувальники футболу вже пробивали з 11-метрової позначки наближеному до основи «Динамо» голкіперу Володимиру Маханькову, пробували свої сили проти воротарів юнацької команди «Динамо» Валентина Моргуна та Руслана Нещерета. А в неділю нові учасники перевірили реакцію голкіпера команди «Динамо» U15 Дмитра Косача, який уже вдруге бере участь у розіграші (минулого разу – під час домашнього матчу з СК «Дніпро-1»).

У конкурсі взяли участь четверо щасливчиків: переможці конкурсу від групи «Динамо» в соціальній мережі Фейсбук Максим Каркуцієв та Сергій Старушкевич, а також учасники програми лояльності компанії «Фаворит Спорт» Іван Рипінський та Олександр.

Пенальті від аматорів створили приємні труднощі для динамівського воротаря, а за результатами пробиття було визначено переможця. Ним став Сергій Старушкевич, який реалізував два пенальті.

- Це чудовий захід, був дуже щасливий, коли на нього потрапив, - зізнався задоволений переможець. – Це вийшло зробити через Фейсбук, оскільки я підписався на сторінки «Динамо» та «Фаворит Спорт» і написав, що заб’ю пенальті. Вишло, що забив два (посміхається). Емоції просто зашкалюють! Для мене це дуже приємно, адже я теж граю у футбол, сам голкіпер. Радий перемогти та отримати призи: шарф, м’яч, динамівську футболку. Обов’язково піду в ній на наступний матч – із «Копенгагеном» у Лізі Європи.

Відзначимо, що всі учасники отримали незабутні емоції та пам’ятні й заохочувальні призи від «Фаворит Спорт» та «Динамо».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ