• 15 лист 2017
  • 17:57

Сергій МИХАЙЛЕНКО: «Будемо грати з повагою, але намагатися виграти»

Перед грою проти ветеранів київського «Динамо», яка пройде сьогодні в манежі навчально-тренувальної бази в Конча-Заспі, керівник Фан-клубу «Динамо» (Київ) Сергій Михайленко розповів про значення цього матчу та поділився очікуваннями від гри.

- Коли не те що виходиш грати проти таких людей на поле, а коли їх бачиш вживу, серце або зупиняється, або навпаки, б'ється дуже швидко. Зібрали гідну команду з уболівальників київського клубу. У нас сьогодні грають воїни АТО, гідні люди. Спасибі їм велике, що прийшли. Для всіх нас величезна честь брати участь в цьому матчі.

- Чи був відбір гравців?

- Відбору не було, у нас команда зіграна. Відбулася легка ротація, тому що приїхали ті, хто хотів взяти участь, хто вболіває за клуб. Подивимося, чим закінчиться сьогоднішній матч. Ми будемо грати шанобливо, але при цьому намагатися забивати м'ячі, не пропускати голи та виграти.

- Цей матч має велике значення в плані об'єднання команди, уболівальників, ветеранів?

- Звичайно. В цьому році клубу 90 років. Цією грою ми вшановуємо пам'ять усіх тих людей, які грали під прапорами нашого клубу, починаючи від його заснування і до сьогодні.

- Чого очікуєте від матчу?

- Очікуємо хорошої гри. Рахунок, звичайно, важливий, але поговоримо про це після матчу. Як говорив Валерій Васильович Лобановський: «Гра забувається, а рахунок залишається».

Copyright © FC Dynamo Kyiv