Вболівальники

друк

Підтримай «Динамо» у фіналі Кубка України в Дніпрі! (продаж квитків онлайн, у Фан-клубі та гостьовій касі)

Шановні вболівальники!

9 травня у місті Дніпро, на стадіоні «Дніпро-Арена», відбудеться фінальний поєдинок Кубка України сезону 2017/2018, у якому очікується принципове протистояння двох найкращих команд України – київського «Динамо» та донецького «Шахтаря».

Для вболівальників «Динамо» на стадіоні буде виділено сектор 9 (Північна трибуна). Квитки у цей сектор уже зараз можна придбати онлайн.

Вартість одного квитка на «динамівський» сектор – 50 гривень.

Звертаємо вашу увагу, що квитки на цей матч будуть іменними – на кожен квиток, придбаний онлайн, у фан-клубі або касі, буде наноситися прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка його придбала. 

Продаж квитків у Фан-клубі «Динамо»

У приміщенні Фан-клубу (вул. Грушевського, 3, стадіон «Динамо») квитки можна буде придбати у вівторок з 09:00 до 18:00. Телефон для довідок – (044) 597-00-15, (044) 597-00-16.

Одна особа може придбати не більше 4-х квитків. Для придбання квитка при собі потрібно мати оригінал одного із документів, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», а саме але не обмежуючись:

- Паспорт громадянина України або іншої країни;

- Закордонний паспорт України або іншої країни;

- Свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

- Посвідчення водія;

- Інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

- Іменна банківська картка з фотографією;

та ксерокопію документів, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки. У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, обов’язковим документом для придбання є свідоцтво про народження (оригінал або копія).

У день матчу, для вболівальників київського «Динамо» буде працювати каса №6, де можна буде придбати квитки з 10:00 до закінчення першого тайму.

Продаж квитків онлайн

Одна особа онлайн може придбати не більше 4-х квитків. Для придбання квитків необхідно ввести прізвище, ім’я та по-батькові, серію та номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки. Протягом доби система буде опрацьовувати запит, проводячи верифікацію даних покупця. Протягом 24 години після замовлення на електронну адресу замовника надійде лінк для оплати замовлення. Після здійснення процедури оплати – на електронну адресу замовника надійдуть електронні квитки для кожної особи окремо. Особи, дані яких вже знаходяться в базі, додаткове замовлення квитків, в тому числі й на інших осіб, здійснити не зможуть.

Як скористатися квитком

Потрапити на стадіон за квитком (придбаним в касі чи онлайн) може лише особа, ПІБ якої вказано на квитку, та яка має документи, що підтверджують ці дані. Передавати квитки будь-яким чином іншим особам заборонено. Квитки обміну та поверненню не підлягають. При втраті або пошкодженні квитка дублікат не видається, а кошти не відшкодовуються.

У випадку виникнення проблем з доступом на стадіон, потрібно звернутись в організовані в день матчу «сервіс-центри».

При звернені до «сервіс-центру» при собі обов’язково необхідно мати документ, що підтверджує особу та свій квиток.

Стадіон «Дніпро-Арена» матиме два периметри. На першому зовнішньому периметрі представниками Національної поліції України спільно зі стюардами буде здійснено перевірку наявності квитків та їх звірку з документами, а також огляд глядачів.

Перелік документів, що дозволяють потрапити на стадіон:

- Паспорт громадянина України або іншої країни;

- Закордонний паспорт України або іншої країни;

- Свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

- Посвідчення водія;

- Іменна банківська картка з фотографією;

- Інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

На внутрішньому периметрі (ворота стадіону «Дніпро-Арена») стюарди будуть сканувати квитки за допомогою ручних сканерів.

Для пропуску глядачів на трибуни під час фінального матчу Кубка України на стадіоні «Дніпро-Арена» вперше буде задіяна система сканування електронних квитків.

Шановні вболівальники! Для комфортного входу на стадіон та для уникнення скупчення і черг уболівальників, прохання приходити заздалегідь! Вхід на трибуни для глядачів буде відкрито з 17:30. О 18:45 на стадіоні розпочнеться концертна програма.

ПРИДБАТИ КВИТКИ ОНЛАЙН

Підтримай «Динамо» у вирішальному матчі сезону! Стань 12-м гравцем «біло-синіх» 9 травня на «Дніпро-Арені» та побач наживо, як визначається новий володар Кубка України!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ