Вболівальники

друк

Олег Саленко знову забиває за «Динамо» в кожному матчі!

На честь 85-річчя команди «Динамо» (Київ) збірна ветеранів футболу м. Києва, в якій грають колишні гравці клубу, в рамках турне Львівською областю провела кілька товариських матчів із різними місцевими командами.

На захід України ветерани «біло-синіх» вирушили наступним складом:

Ковтун, Беженар, Радченко, Мизін, Безсонов, Косовський, Яремчук, Рац, Хлус, Леоненко, Саленко, Призетко.

Більш докладно про поїздку розповів Віктор Хлус:

- Загалом за час поїздки ми провели три матчі. До міста Турка, розташованого на кордоні з Польщею, де був запланований перший поєдинок, ми їхали 2 години, подолавши гірський перевал. Приємно здивував ажіотаж серед місцевих мешканців, викликаний нашим приїздом. Люди займали місця не лише поблизу футбольного поля, але й висіли на деревах, розташовувалися на прилеглих горах
гадаю, 5-7 тисяч зібралося точно (саме ж місто, відповідно до перепису, має населення трохи більше семи тисяч людей прим.). Видовище просто не передати словами! Протистояла нам команда, складена з молодих хлопців, яка виступає в районному чемпіонаті, і ми поступилися їй із рахунком 2:3 (голи на рахунку Косовського та Саленка).

Знову подолавши гірський перевал, ми переїхали до міста Сколе. На матч із місцевими ветеранами зібралося народу не менше, ніж у Турці, а можливо навіть і більше. Цього разу перемога була за нами
5:3 (Хлус, Саленко, Косовський, Призетко, Рац).

Завершальною в нашому турне була гра у Старому Самборі, де якраз був День міста. Матч вийшов бойовим,
і завершився результативною нічиєю 3:3 (Саленко, Косовський, Призетко).

Також наша поїздка мала й благодійну місію
щодня перед іграми ми відвідували дитячі будинки, де дарували дітлахам необхідні подарунки: до одного з них принесли близько 50-ти пар дитячого взуття, а музичній школі одного з районних центрів вручили екран для проектора.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ