Вболівальники

друк

На «Олімпійському», починаючи з матчу «Динамо» - «Олімпіакос», будуть упроваджені сканери онлайн-квитків

Напередодні матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи між київським «Динамо» і грецьким «Олімпіакосом» на НСК «Олімпійський» запрацюють нові вхідні термінали, які зчитують квиток безпосередньо з мобільного пристрою. Таким чином, відтепер відвідувачам стадіону необов’язково роздруковувати квиток, придбаний онлайн.

На НСК «Олімпійський» з'явилися нові вхідні термінали, які зчитують квиток із мобільного пристрою. Це стало можливим завдяки партнерству головної арени України, компанії «Фаворит Спорт» і квиткового оператора Esport.

Компанія «Фаворит Спорт» робить усе можливе, щоб перебування футбольних уболівальників на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський» - було максимально комфортним.

Для цього на воротах спорткомплексу «Північ 2» (вхід із боку станції метро «Палац спорту») були встановлені нові термінали, які сканують штрих-код безпосередньо з мобільного пристрою. Тепер немає потреби роздруковувати куплений онлайн квиток.

«Більше жодних орігамі», - кажуть у «Фаворит Спорт», відзначаючи, що ініціатива була реалізована для комфортнішого перебування футбольних уболівальників на головній спортивній арені країни.

«Ми уважно стежимо за побажаннями наших клієнтів, які регулярно відвідують події на НСК «Олімпійський». Якщо в наші дні покупка квитка здійснюється у два кліки, то його друк додає певний дискомфорт. Саме тому «Фаворит Спорт» спільно зі стадіоном і компанією Esport реалізували проект по заміні зчитувачів квитків. Ця ініціатива стала першим кроком у роботі з уболівальниками», - коментує партнерство Нік Руденко, директор з маркетингу «Фаворит Спорт».

Протестувати новий термінал уболівальники зможуть уже 21 лютого на футбольному матчі «Динамо» - «Олімпіакос».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ