Вболівальники

друк

Найкращий!

Шановні вболівальники!

Дякуємо за активну участь в опитуванні по визначенню найкращого гравця київського «Динамо» у матчі 4-го туру УПЛ, який проводився на офіційній клубній сторінці у ВК.

Відповідно до вашого вердикту перше місце отримав півзахисник Денис ГАРМАШ, який набрав 29,7% голосів. Наших уболівальників не залишив байдужим факт найважливішого гола, забитого 19-м номером «біло-синіх», який допоміг підопічним Сергія Реброва переламати невдалий хід поєдинку зі «Сталлю».

Друге місце, зовсім трошки відставши, зайняв португальський лівий захисник Віторіно Антунеш з показником 27,7%. Нагадаємо, що саме його удар призвів до переможного м'яча на полі дніпровського стадіону «Метеор».

Нарешті, не можна не відзначити гравця, який став третім, а саме дебютанта Віктора Циганкова, який удостоївся 14% ваших голосів. Його внесок у кінцевий успіх виявився досить вагомим, що не залишилося без уваги наших уболівальників.

Як завжди, наводимо найкращих гравців «Динамо» в попередні ігрові дні:

1-й тур. Микола МОРОЗЮК 

2-й тур. Андрій ЯРМОЛЕНКО

3-й тур. Жуніор МОРАЕС

Нагадуємо, що, ставши найкращим гравцем зустрічі «Сталь» - «Динамо», Денис Гармаш увійшов до числа номінантів на звання найкращого футболіста «біло-синіх» у серпні 2016 року, приєднавшись до Жуніора Мораеса, який зайняв першу позицію після матчу, виграного нашою командою 6 серпня у «Дніпра».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ